Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ha a lányotok...

Mit szólnátok ha a lányotok összeköltözne az ismerőseivel albérletbe, hogy úgy élhessen mint az Éjjel-nappal Budapestben?

Figyelt kérdés
22 éves, dolgozik. Ugyanabba a városba költöznének, ahol eddig élt, és az indoka simán csak az lenne hogy bulizni, és élni akar szabadon.
2013. szept. 9. 21:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
10-essel értek egyet.
2013. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%
Frankó! Ezek egy kommunába vágynak, mint a 60-as években a virággyerekek /hippik/. Ott aztán mindent lehet, mindenki mindenkivel, drogok, stb. Saját normáik szerint élnek beláthatatlan következményekkel. Azt mondanám: Istene veled, de ha bajba kerülsz, oldd meg azokkal, akikkel együtt vagy éjjel-nappal.
2013. szept. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig kb 4 részt láttam a sorozatból, az egyetemi koleszban sokkal durvább dolgokat láttam... Egyébként mondta a lány, hogy a munkahelyét is otthagyná, vagy munkaidő után bulizna? Ha utóbbi, akkor nem látok benne kivetnivalót.
2013. szept. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Én engedném neki, hiszen 22 éves felnőtt nő önálló keresettel. Igazából nincs is nagy szüksége az engedélyemre.


Azt is megmondanám neki, hogy ha úgy érzi nem "jött be" neki a nagybetűs élet akkor bármikor visszajöhet hozzánk, nem kell sem szégyenkeznie sem magyarázkodnia.


Viszont ehhez a manőverhez anyagi támogatásra ne számítson tőlem. Itthon továbbra is ingyen lakhat, ha akar, de a család nem fogja neki szponzorálni ezt a fajta életvitelt. Ha önállósodni akar akkor azt a saját lábán tegye.

2013. szept. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Anno nekem is hasonlóan indult az életem .Vidéki kisvárosból jöttem fel Bp-re (21 évesen )egyedül egy olyan albérletbe ,ahol már többen laktak ,én egy embert ismertem ,ő szólt ,hogy hozzájuk költözhetek. Így éldegéltünk közös albérletben . A párommal is itt ,ebben az albérletben jöttünk össze (lakótárs volt) .Dolgoztunk ,buliztunk ,mindenki élte az életét . Jó volt :-) ! Aztán a párommal külön albérletbe mentünk ... családot alapítottunk . Miért ne próbálhatná meg ?
2013. szept. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

hát érdekes vélemények születtek elmondom az enyémet.

Én 28 éves vagyok egy nagy IT Service desk cégnél dolgozok

a kollégáim is hasonló korosztályban vannak 23-28 évesek.

Nálunk bevált gyakorlat ,hogy 4-5en kivesznek együtt egy 4-5 szobás lakást és együtt laknak.Nem azért, hogy drogozzanak vagy orgiát rendezzenek, hanem azért mert jó a társaság és így olcsóbb mintha egyedül fizetne egy albérletet.

Kollégám mondta hogy így havi 30-ból megvan neki a lakhatás rezsivel együtt és a többi pénzt félre tudja tenni nyaralásra/saját lakásra.Persze eljárnak együtt bulizni is..és mi van abban?


Mondom én ezt úgy hogy én a párommal lakom egyedül, és mi nem 30.000 ftot fizetünk lakbérre ..kicsit néha irigylem őket...

2013. szept. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Szégyellném magam.
2013. szept. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Mit szégyellnél utolsó ? HOgy többen béreltek egy lakást ... vagy mit ?
2013. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
36%
Éljen Hanna! Már csak a drog hiányzik...
2013. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség ... mindenki tudja ,hogy nem feltétlenül úgy zajlik az élet mint az Éjjel Nappal Budapest c .műsorban . Nálunk semmi gond nem volt ,szépen meg volt szervezve minden ,alkalmazkodtunk egymáshoz ,eljártunk dolgozni . Jó kis közösség voltunk ,nem volt semmi gáz.
2013. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!