Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kellettem apunak, ha...

Miért kellettem apunak, ha csak idegesítem?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta csak rosstz szava van hozzám. Leülni vele megbeszélni nem lehet semmit, mert úgy van vele, hogy Ő a felnőtt, Ő tudja mit csinál, én gyerek vagyok, nekem ebbe nincs beleszólásom, amíg Ő tart el.

És azt hiszem mindennel idegesítem.

Ha beszélek anyummal miközben TVzik, akkor "Maradj már csöndbe nem hallom!"

Ha egész nap csöndben ülök a szobámba, akkor benyit, hogy mi rosszat csinálok, hogy ennyire csöndben vagyok!

Ha nem csinálok meg valamit rögtön amit mond, akkor az a baja, hogy azt mondta, hogy csináljam meg, és MOST!

Ha meg csinálom, tuti rosszul, vagy nem úgy, ahogy Ő akarta, szóval tegyük fel, azt mondja takarítsam ki a garázst, kitakarítom, mindenhol, letörlöm, akkor oda megy, eltolja a szekrényt, és talál mögötte 1 centi port, és leszól, hogy rosszul csináltam!

Sőt, már szólt be azért, mert elmentem mellette, és hogy én direkt rá hoztam a frászt! Ha valamit csinálok, és az hanggal jár, vagy olyan mozdulatokkal ami neki nem tetszik akkor rám szól, hogy fejezzem be! Ha megkérdem, miért? Azt mondja: "azért mert idegesít!"

Hzangosan se lehet orrot fújni, mert rám szól, hogy miért nem tudok csöndben orrot fújni. Persze Ő 7x hangosabban trombitál orrfújásnál, az miért nem zavarja?

Át hívni senkit nem lehet, mert azért rám szólt, hogy hangosan beszélgtünk a haverommal a szobámba. Mindig akkor akar pihenni ha ilyen van. Bezzeg mikor csöndben olvasok, akkor nem akar aludni! Beszélgetni se szeret velem, mert ha hozzá szólok azt mondja, hogy hagyjam békén, olvasni, TVzni akar, vagy most nem ér rám.


Mindennel idegesítem. Pedig nem akarom, de nem tudok hangtalanul 1 helyben ülni mozdulatlanul 24 órán át!

Miért kellettem neki? Mindig mindenért leszól, idegesítem zavarom.


Anyám nem ilyen, neki semmi baja azzal, még ha 1 kicsit hangosabb is a zene, és szeret beszélgetni velem.

Miért szeretne olyan ember gyereket, akit minden dolog zavar a világon?



2013. szept. 12. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ülj le anyukáddal beszélgetni, és mond el neki, hogy Te így érzel. Anyud meg majd megbeszéli apuddal a dolgokat.
2013. szept. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mintha az anyámról írtál volna, detto ugyanígy viselkedik velem. :(
2013. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig ilyen volt apukád, vagy csak az utóbbi időben változott meg ennyire?
2013. szept. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát amióta én ismerem azóta igen. De ahogy telnek az évek annál jobban. Még mikor kicsi voltam, néha foglalkozott velem, NÉHA de akkor se volt az az apa, aki szereti a gyerekét.
2013. szept. 12. 11:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg azt tedd, amit az 1. válaszoló írt. Beszéld meg anyukáddal a dolgot.
2013. szept. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!