Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Tavaly balhés voltam és kétszer iskolát váltottam mondjuk először a tanulás miatt utána meg azért mert vissza beszéltem a tanároknak. Utolsó 3 hónapot abba a suliba töltöttem ahová most is járok és össze vesztem tavaly az egyik tanárral meg majdnem fegyelmire kellett mennem de elmaradt és azt mondták hogy ha a jövőben bármikor balhézni fogok azonnal kirugnak. Próbálok megjavulni de pénteken verekedtem azegyik osztálytársammal mondjuk csak annyi volt hogy órák után ő megrugott én meg megütöttem de tanárt hívtak és az osztályfőnök azt mondta hogy beszélgetni fognak velem jövő héten és nem úszom meg. Nem tudom mire gondolt. Azt mondta hogy szóljak anyámnak is vagy adjam meg a számát. Nem adtam meg a számát és nem is fogom. Most már tényleg állitanom kéne magamon. Szóljak nekik vagy ne?
2013. szept. 14. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy szolj anyadnak hülye vagy? meg rosszab lesz inkab menj csajoznu vagy kutyaznixd
2013. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szólnék, ne érje őket váratlanul a kirúgás.
2013. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Ne akard bemesélni itt senkinek,hogy te megakarsz javulni.Aki állandóan verekszik,mert azt hiszi,hogy az erőszakkal minden megvan oldva,az nem fog megjavulni és nem is akar.Te egy szerencsétlen,tahó kis senkiházi taknyos kölök vagy,aki még annyira sem becsüli a szüleit,hogy értesítse őket a dolgokról.Nem tudom,hogy mi a fenéért nem állsz le a baromságaiddal..MIT AKARSZ ÍGY AZ ÉLETTŐL?
2013. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az erőszakkal egyes dolgokat tényleg meg lehet oldani... de nem vagyok annyira erőszakos mes nem is verekszek állandóan...
2013. szept. 14. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:

"csak annyi volt hogy órák után ő megrugott én meg megütöttem"


Csak úgy senki nem rúg meg senkit...

2013. szept. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Röhögtünk valamin az a csicska meg arra jött és azt hitte hogy rajta. Ovis korunk óta utáljuk egymást mint a szar.
2013. szept. 14. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!