Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek az anyukátok szokott...

Nektek az anyukátok szokott még jóéjt puszit adni? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 10:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem, de jobban belegondolva, kb. 12 éves korom óta nem szokott. Csak jóéjt szoktunk kívánni és bemegyünk a szobánkba.


De ióta elköltöztem, azóta adunk puszit, mikor hazamegyek, meg mikor elmegyek.


24 L

2013. szept. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem, de nalunk ez kicsikent se volt szokas. Felreertes ne essek, agyon voltam babusgatva, es sok puszit kaptam (kapok is), de lefekves elott nem volt szokas. 21/N
2013. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nálunk soha nem volt divat a puszilkodás. Nem emlékszem rá, hogy valaha is kaptam volna tőle puszit.
2013. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én nem igényeltem így valamikor ovis koromtól kezdve elmaradt, öcsém viszont igényli így ő kap, most 11 éves. Szóval ilyen szempontból anyukám hozzánk idomult, ő puszilkodós de ha mi nem szeretjük nem kényszeríti ránk, húgom is hasonló ilyen szempontból, mint én, csak ő pl köszönéskor igényli, én még akkor se mindig, csak mondjuk ha sokáig nem találkozunk, akkor előtte.


23N

2013. szept. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kb soha nem adott, pedig elég jó a kapcsolatunk. Csak névnapon, szülinapon pusziljuk meg egymást. 24L
2013. szept. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!