Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Árulás-e? Ha a nővéremen...

Árulás-e? Ha a nővéremen keresztül veréssel megfenyegetnek és a nővérem átadja az üzenetet de a fenyegető felé semmilyen negatív reakciója sincs?

Figyelt kérdés
Csak mert én ellenkező esetben elkűltem volna a fenyegetőzőt melegebb égályakra

2013. ápr. 19. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Gyerekek vagytok?


Vélhetően a nővéred is rendesen megijedt, aki veréssel fenyegetőzik, az vélhetőleg erősebb nála is, és nem kéne vele kötekedésbe bonyolódni. Nem az ő dolga, hogy balhézzon heyetted.

2013. ápr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem gondolom, hogy árulás lenne. Csak nem akart belekeveredni a dologba. Egyébként én ilyen esetben feltételezném, hogy üres szavak. A fenyegetőnek nem mondanék semmit, viszont a testvéremnél rákérdeznék, hogy mi ez az egész.
2013. ápr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Ha valki előadná nekem, hogy meg akarja verni a húgomat, az üzenet késve érkezne meg a címzetthez, kis kiegészítéssel:

"Kitti, XY azt mondta, meg fog verni. Tessék itt vannak a fogai."

2013. ápr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Hát nem tudom, az én nővérem 50 kilós, törékeny kis nő, elég kétséges lenne, hogy kiverné bárki fogait.
2013. ápr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Én nem pattognék ilyen helyzetben a 156 centimmel és 45 kilómmal, akármennyire is szeretném a testvéremet. Mi értelme lenne annak, hogy mindkettőnket megvernek?
2013. ápr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Falunk laktok ?
2013. ápr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Elmondom miért. Konkrétan semmi köze a te problémádhoz...oldd meg magas, gondolom nem ovodás vagy már. Nálunk is volt ilyen, hogy hugom exe fenyegetőzött...és én nem csináltam semmit. Nem folyok bele mások dolgába! Soha, semmilyen szinten sem! Ugyanezt várom el másoktól is....
2013. ápr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet,hogy a nővéred sem akarja magát megveretni,hogy semmi negatív reakciója nincs.


A másik kérdés,hogy mireföl jött a fenyegetés,mivel az nem mindegy,ha súlyos dolgot tettél,mireföl védene meg a nővéred,ha viszont nem,akkor nem szép tőle.

2013. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a nővéred nem hagyta magát, de esetleg ő is kapott?
2013. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem árulás sztem. Én is voltam ilyen helyzetben. Nem ismertem a sztori hátterét, és nem akartam belekeveredni sem... plusz azzal csak a másik ember szinjtére süllyed, ha nekikezd egy k...aanyád jellegű szájkaratébe, főleg, ha a sztorihoz neki semmi, de semmi köze. Mondjuk más kérdés, hogy 1) én a testvéremmel nem voltam jó kapcsolatban, és néha úgy gondoltam, rá is férne vmi ilyesmi, ha már a szüleink nem nevelték meg, 2) mint később kiderült, elég jogosan fenyegették meg (mondjuk azt nem értem, miért engem használtak hozzá postagalambnak). De ha jó kapcsolatunk lett volna, se süllyedtem volna le Éjjel-Nappal Budapest szintre.
2017. okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!