Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akik már külön éltek a családo...

Akik már külön éltek a családotoktól a párotokkal, ti milyen gyakran látogatjátok meg a családotokat? Szerintetek mennyi időnként illik meglátogatni őket? 2 hetente?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 10:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja, bocs helyesbítek, 10-es vagyok. Ha mind2 családhoz 2 hetente mennénk az nem 6 hanem 12 ezer :D 25/L
2013. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egy városban élünk a szülőkkel, a párom szüleihez minden hétvégén megyünk, vagy szombat, vagy vasárnap du be szoktunk nézni 1-2 órára beszélgetni egyet. Ha úgy alakul, hogy programunk van, akkor telefonon szoktuk őket felhívni.

Én a szüleimmel együtt is dolgozom, tehát minden nap találkozom velük (:D), de így is van, hogy hétvégén átnézünk hozzájuk is, vagy legalább 2 hetente 1x, mert a párom nem találkozik velük így mint én.

2013. szept. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bátyám 18 éves kora óta nem lakik velünk, eleinte havonta hazajárt kb., mostmár családja van, általában egy évben 2-3 alkalommal jönnek: karácsonykor, a szülők egyben tartott szülinapján (2 hét van közte), és a saját szülinapján. Én ha innen elköltözök, akkor külföldre fogok, nem túl gyakran fogok látogatni szerintem. Ha a szomszéd utcában laknak, akkor "illik" meglátogatni őket 2 hetente, de azért azt ne várja már el senki, hogy 250 km-ről autózzon/vonatozzon a gyerek haza kéthetente, mert azt úgy illik. Még akkor se, ha megtehetné anyagilag. A bátyámnak sem okozna gondot, ha minden héten haza kéne járnia, kb. 150 km-ről, mert a benzinre futná. De azért elpazarolni annyi időt utazással azért, hogy egy pár órát itt töltsenek... Semmi értelme. Többet ér egy telefon szerintem.
2013. szept. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
anyukám 2 emelettel lejjebb lakik a párjával, és mivel tolószékben van, így majdnem minden nap megyek, minden 4. nap "szabad", akkor a párja otthon van. Apukám a város másik végén van, őt havonta szoktuk látogatni. Mehetnénk sűrűbben is, de nekünk is kell egy kis szabi, és hát lássuk be, ő sem jön sűrűn. A férjem szülei viszont 250 km-re, én pl. nem is tudom, mikor voltam utoljára, ha jól emlékszem júniusban, ballagáson, legközelebb karácsonyra megyünk.
2013. szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szüleimhez 2 hetente járunk oda-vissza 70 km lakunk tőlük. Anyósékat is kb így látom (egy városban élünk) párom egy munkahelyen dolgozik vele, max telefonon felhívjuk apóst és ennyi.
2013. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!