Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akinek esetleg nem olyan jó a...

Akinek esetleg nem olyan jó a kapcsolata a szüleivel, ti milyen gyakran látogatja őket?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
évente 3-4-szer
2013. szept. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja, és ő nem jön soha
2013. szept. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vadász Béla válasza:
Anyámat 4 éve kitagadtam.Számomra nem létezik.Nem beszélek vele,és hallani sem akarok róla.
2013. szept. 20. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mónika1991 válasza:
Én most untam meg azt, amit csinálnak így nem tárgyalok velük lassan egy hónapja...de egy jó ideig nem is szeretnék!! ha lehetséges akkor talán soha többet!!sem velem sem az unokájukkal nem törődnek, nem segítenek, nem keresnek, azt sem kérdezik meg van e mit ennünk, vagy hogy élünk-e ...?! úgy hogy ha ilyen egy család, akkor köszönöm szépen inkább maradok egyedül és küzdök egyedül!!!!!!!
2013. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!