Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek nem jó a kapcsolata a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nem jó a kapcsolata a szüleivel, az a saját esküvőjén hogyan oldotta meg? Jó hangulatúra sikerült az esküvő?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem voltak jelen a szüleim,jó volt a hangulat.

Nagyszüleim,pár közeli rokonom,párom szülei,pár közeli rokona,barátok,életem egyik legjobb napja volt.

2013. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem voltak jelen a szüleim, de ez elrontotta az egészet és az utánavalló egész héten nagyon rosszul éreztem magam, és eg hónap után elváltunk a párommal:(
2013. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha annyira zűrös a viszony, akkor én nem is hívnám meg őket. ha rendezhető a konfliktus, akkor beszélnék velük, és kérném, hogy ezen az egy napon örüljenek velem, vágjanak jó képet az egészhez.
2013. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Párom szülei nem voltak ott. Az anyját kb 14 éves korában látta utoljára, azóta nem találkoztak, nem beszéltek. A férjem 29 éves. Az apja sem nevelte, jelen volt az életében, de semmit nem tett a fiáért. Általános iskolai ballagásán sem volt ott, az újdonsült feleségének a gyerekét ünnepelték inkább, annak volt a szülinapja. Kisemmizték. Még csak fel sem merült benne, hogy meghívja a rokonait. A nagyszülei nevelték fel, de ők meg nem akartak eljönni. Így csak az én rokonságom volt az esküvőnkön. Tudom, ez nagyon furán hangzik. De a páromnak az én családom az igazi család, az én szüleim az ő "szülei" is. Biztos, hogy legbelül fájt neki, hogy az ő családja ilyen jellemtelen, de tudta, hogy rám és a családunkra bármikor és bármiben számíthat. Az esküvő jó hangulatban telt, mindenki jól érezte magát. Ő is, és aznap azt mondta, hogy ez nap élete legboldogabb napja.
2013. máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sokáig nem voltunk jóban anyuval, ha akkor házasodtam volna, nem hívom meg. az utóbbi időben rendeződött a viszony, sokkal közelebb kerültünk egymáshoz. most már a világért se hagynám ki az esküvőmből.
2013. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jó a kapcsolatotok, ne hívd meg őket. Nekünk semmi gondunk a szüleinkkel, mégsem hívtunk meg senkit az esküvőnkre. Ők mondjuk nem sértődtek meg ezen.
2013. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A férjemnek csak az anyja él,de se vele,sem az idősebb tesójával nincs jóban.Tettek is róla,hogy rémálom legyen az esküvőnk.Sajnos valamennyire sikerült is...
2013. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem eszem ágában sem volt meghívni egy idegbeteget és egy alkoholistát. Nekem is a párom szülei az igazi családom.
2013. jún. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!