Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám azt mondta jövőhéten...

Anyám azt mondta jövőhéten költözhetek a háztól, kidobott mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 18. 18:14
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Ez bonyolult a kapcsolatunk soha nem volt jó.
2013. szept. 18. 18:45
 22/44 anonim ***** válasza:
47%
JA szóval itt sajnáltatod magad, de közben meg lehet hogy veled van nagy baj!
2013. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tökéletes mint ahogyan senki sem az.Nem sajnáltatom magam,az sem érdekes kinek van igaza.Van egy helyzet amiből nem látom a fényt az alagút végén és nem tudom mit csináljak inkább ez a kérdés.
2013. szept. 18. 18:49
 24/44 anonim ***** válasza:
83%

En a helyedben keresnék minden megoldást és elmennék bárhova, ha még várost is kellene váltani.


Majdha leesik a lábáról, akkor te is igy álljál hozzá.

Az anyám nekem is imádja a hugomat, mindenben segiti, én ha hazalátogatok külföldrõl és nála vagyok, kibirhatatlanná teszi azt a néhány napomat is.Soha nem várt kajával, de ha a hugom kijelenti jönni fog,akkor rögtön neki áll fõzni.


Nagyon sajnállak!

Sojha egy csokit nem vett a gyerekeimnek, de hugomnak a gyerekeit viszont tömi pénzzel, és mindennel, megjegyzem neki sem sok van.

2013. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
47%
Nem hiszem hogy egy csipogó telefon miatt dob ki anyád!
2013. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Én sem a csipogó telefonra gondolok ezt csak ő mondja h ez az indok.Érted?
2013. szept. 18. 18:57
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak lenni olyan hirdetések, hogy gondozást kérnek idősek lakhatásért, esetleg keress rá. És hát sürgősen el kell menni akkor dolgozni, ilyen mosogatós, árufeltöltős munkák Pesten azért mindig vannak.
2013. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet :-)
2013. szept. 18. 19:00
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

Több lehetőséged is van.

1: Könyörögsz és megpróbálsz a szívére hatni, mondogatod, hogy hajnalban 5 fok van, az első éjjel tüdőgyulladást kapnál, adjon két hónapot, egyet a munkakeresésre, egyet pedig az első fizetésedig.

2: Megkéred apádat, a nővéredet vagy bárki más rokont, jó barátot, hogy fogadjanak be.

3: Nem tehet ki csak olyan könnyen, ha állandóra oda vagy bejelentve, a rendőrséget is hívhatod, ha nem enged be. Kijelenteni pedig nem olyan könnyű valakit, sokszor hónapokig még a nem fizető albérlőket sem tudják kirakni, olvass utána.

2013. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim válasza:
24%
Valódi vagy mostoha anyád akar kidobni ha mostoha még nagyából felfogom de ha igazi akkor nem jutok szóhoz. Kérd meg egy barátodat had lakjál náluk amíg rendeződik a hejzet egy barátod csak van ha nincs akkor sajnos nem tudok segíteni. De mégis egy rokonod csak él költözz hozzá. De ha ő se jöhet szóba akkor ha tényleg űgy van ahogy elöbb írták ha apud elhunyt akkor a ház fele a tiéd ergó fordulj a rendőrséghez ők hejreteszik a dolgokat. Remélem tudtam segíteni.
2013. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!