Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám azt mondta jövőhéten...

Anyám azt mondta jövőhéten költözhetek a háztól, kidobott mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 18. 18:14
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
90%
Apád hol van? Próbáld meg felhívni. Pesten laksz? Menj be minden étterembe, és kérj takarítói, mosogatós állást... Holnap reggel el is indulhatsz. Aztán valahol bérelj egy ágyat.
2013. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
0%

Menj rokonhoz, ismerőshöz pár napra, azalatt pedig gőzerővel keress munkát, vagy, ha még tanulsz, kollégiumi elhelyezést.


És változtass, mert szerintem nem véletlen, ha ennyire senki nem tud elviselni...

2013. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Én már mindenhogy próbálkoztam voltam ilyen olyan azért hogy anyu engem is úgy szeressen mint a húgomat de megszívtam,mert egyik én sem tetszett neki.
2013. szept. 18. 19:35
 34/44 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ha valakinek még van esetleg valami jó ötlete az bátran írja le :-).
2013. szept. 18. 19:40
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen "változtass, mert nem véletlen, hogy ennyire nem tud elviselni" kommentek még nem láttak pszichiátriai esetet, akivel együtt kell élni, mert az istennek se lehet a zártosztályra becsukni? Meg fantáziájuk sincs, hogy ilyen létezik, ugye? Mert arra hivatkozni, hogy valakinek csipog a telefonja, meg utáljuk, miközben a gyerekünk, bármit tesz is, az NORMÁLIS, ugye? Az NORMÁLIS ugye, hogy a saját kölykét az ember kivágja az utcára...? Aki ilyeneket ír, hogy biztos kizárólag a kérdezőn múlik, az mélyen hallgasson inkább, és örüljön a rózsaszín vattacukros kis életének.


Kérdező, az idősgondozás talán egy jó lehetőség, eltartási szerződéssel, odaköltözéssel, amúgy az önkormányzaton is érdeklődhetsz segélyek vagy lakások felől, bár erre őszintén nem adok sok esélyt, hogy lakást adnak.

2013. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
63%

zqwxy (ma 19:08-nak)

Mond te, ugye nem olvasod el a kérdést, és a további hozzászólást amit a kérdező írt.. Honnan pattant ki neked a mostoha anya vagy a halott apa????? Az fel sem tűnt hogy a kérdező írta hogy barátja sincs??

Minek írsz ha csak hülyeséget tudsz írni?????


Kedves kérdező.

Anyád utálatán változtatni nem fogsz tudni. Ha eddig a 23 év alatt nem sikerült akkor ezt a csodát ne várd..

Sokat nem tudsz tenni. Ha anyád nem gondolja meg magát, és jövőhéten ajtót nyit neked, akkor fel kell keresned pár olyan embert aki esetleg befogadna. De nem árt állást találnod minél előbb. Sajnos te most abban a helyzetben vagy hogy állások között sem válogathatsz.

Így próbálkozz a vonat takarítással, Bkv ellenőr állással is. Úgy tudom, hogy mindkét helyen van állandó felvétel. Amíg nincs jobb megoldás addig ezek a munkák is megteszik..

2013. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
91%
Ha beszélsz valamilyen nyelvet mehetnél au-pairnek is. Ott egy családnál kell besegíteni, cserébe kapsz szállást és ellátást és valamennyi zsebpénzt. Onnan később akár rendes munkát is tudnál keresni.
2013. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem élhetetlen vagy, és anyád ezt elunta. Amikor tanulni kellett volna akkor nem tanultál, nem is vitted semmire. Példa a munkanélküliség, a pénztelenség. No meg a szemtelenség. Sajnos az írásodból nem derül ki, vajjon miért nem szeret az anyád, de ezt nagyon titkolod.
2013. szept. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
50%
Szegény kérdező megértelek,részben a szülő hibája is,ha ilyen szerencsétlennek nevelt. Ugyanis 25 évesen anyucival lakni barátok és munka nélkül elég szánalmas. Sajnállak :( Keress barátokat valahogy próbálj meg megtanulni bezsélgenti/barátkozni /viselkedni. Kérj segítséget a rendőrségtől,pszichológustól vagy bárkitől!
2013. szept. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

Akkor költözz el, lehetőleg jó messzire. Mondjuk külföld lenne a legjobb. Kezdd az alján, mint oly sokan: mosogatás, takarítás, bébisintérkedés vagy idősek gondozása. Kicsit megszeded magad, akkor léphetsz feljebb is. Tanulhatsz, szerezhetsz plusz papírokat, lehet jobb melód, lesz párkapcsolatod is. De amíg anyáddal élsz szimbiózisban, egy szobában hálva, mint egy kétéves, addig csak a baj lesz, hidd el.


A nővéredet sem szereti, mert anyád az a fajta ember, aki senkit sem szeret. Maximum az egyik embert ajnározza, és tapad rá, a másikat rossznak látja és kirúgja.


25 éves felnőtt ember vagy, akinek megvan keze-lába, és ha jól értem, semmiféle betegsége nincsen. Állj szépen a lábaidra és önállósodj.


Ps: Valaki azt írta, hogy ok nélkül nem csinál ilyet egy anya. Jelentem: de igen. Vannak olyan "anyák" (szerencsére elég kevesen!), akik ok nélkül csinálják ezt. Illetve ürügy mindig van, de a valódi ok a saját (torz és beteg) lelkükben keresendő.

2013. szept. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!