Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Kivel beszéljek...

Mit csináljak? Kivel beszéljek? Az apámnak viszonya van a legjobb barátnőmmel

Figyelt kérdés

Igazából sejtettem,hogy van valakije a barátnőmnek,mert nem volt olyan hétvége,hogy ne kavart volna valakivel,de az utóbbi időben semmit nem hallottam.Úgy volta, vele,hogy lehet,csúnya a srác vagy valami.

Anyáék elváltak már,de akkor is...

Ő 19 éves,apám meg 45.


16/L


2013. szept. 21. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Ha elváltak, akkor semmi elitélendő nincsen benne, de apád helyében furcsálnám, hogy a lányom barátnőjével"kavarok"

Senkivel, és semmit.

Maximum annyit, hogy ne nzzenek hülyének, és ezt akár az apádnak, és akár a barátnődnek megmondhatod.

Hozzátéve,mhogy nincs közöd hozzá, de te ha ők szétmennek nem fogsz választani kettejük között

2013. szept. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Az egy dolog, hogy elváltak, de bizony nem kevés elítélendő dolog van ebben. Egy 45 éves férfi mit akar egy 19 éves lánytól mégis?


De a lány is jó hülye, meg apakomplexusos.

2013. szept. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

45 és a 19, az azért nem az, mint a 16 és 41..

25 év korkülönbség azértelfogadott, 19 évesen azért már elég felnőtt

(Nem értek én sem egyet az ilyen kapcsolatokkal, mert én nem tudom 27 évesen sem elképzelni, hogy egy apámkorabelitetszen, de nem ítélem el)

1.

2013. szept. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Ohh. Én most 12 vagyok de akkor kezdték mikor 10-11 lehettem. Apunak volt viszonya a 15 éves lányhaverommal. Annyi a bökkenő, hogy apa házasságban él. Talán most már nem találkozgatnak.
2013. szept. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
"Elfogadott", meg "nem elítélendő"... maximum szerinted. Nem mindenki van ezen a véleményen.
2013. szept. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
A "probléma" az, hogy mindketten felnőtt emberek jogilag, tehát elvileg azt csinálnak, amit akarnak. Az, hogy normális barát nem jön össze barátja szülőjével, és normális szülő nem döngeti a lánya barátnőit, elég alap dolog az életben, szerintem. Sajnos semmit nem tehetsz, de beszélni mindkettővel beszélhetsz. De a tény, az tény marad. Sem a barátnőd nem igazi barátnő, sem apukád nem normális apa. Nélkülük kell boldogulnod majd az életedben,mert az ő értékrendjük nem követendő példa. N30
2013. szept. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Ha nekem beszélnem kéne velük, tuti képen hánynám őket, mert ez annyira undorító.

De egyébként ez már biztos?

2013. szept. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16%
Ha ők élvezik mi közöd hozzá? Szórakoztatják egymást. neked most zavaró de ettől boldogok.
2013. szept. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!