Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyam rendszeres...

Mit tegyek ha anyam rendszeresen veri a testvereimet es ordibal veluk?

Figyelt kérdés
Anyam rendszeresen meguti oket. Nem iszik,nem cigizik..elso latasra normalis anya..de ha pl. a 10 eves ocsem jatszik hangosan vagy a tv megy hangosabban kiakad ordit aztan annyira uti h en a tulso szobaban megremegve hallgatom. Mit kellene tegyek?
2013. szept. 21. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Mond meg neki, hogy: "Ha nem tudod fékezni a primitív ösztöneidet, megvannak a jogi eszközök, amik megfékeznek majd." Hétfőn menj el a helyi gyermekvédelemhez és mond meg nekik, hogy beszélgessenek el anyukáddal.
2013. szept. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2013. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem írtál hogy hány éves vagy... mindegy azért leírom amit gondolok. Apukádról semmit nem írtál...!?Nincs egy olyan felnőtt a környezetedben akire számíthatsz? Akinek elmondhatod? Ne félj segítséget kérni felnőttektől, akár egy tanártól is! Vagy ha van a környéken családsegítő akkor tényleg mehetsz hozzájuk is. De ha ilyen nincs, akkor beszélj egy felnőttel aki tudni fogja hogy ki segít!
2013. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
14 eves vagyok es lany. Edasapam nagyon sokat dolgozik..reggel 6kor elmegy es 11kor jon haza..nagyon sok problemaja van..nem akarom ezzel is terhelni.
2013. szept. 24. 13:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érezné apukád tehernek ha segíthetne Nektek! Beszéltél valakivel?
2013. szept. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen.Koszonom mindenkinek a segitseget. Megoldottam..beszeltem anyukammal..aztan bocsanatot kert tolunk..azota fokozatosan letudja vezetni a feszultseget.:)
2013. szept. 25. 16:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem tényleg megváltozik majd a helyzet és anyukád megtanul jól viselkedni, de ha mégsem akkor ne felejtsd el amiket tanácsoltunk! De örülök ha rendben lesztek :)
2013. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!