Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lefeküdnétek (akár rendszerese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek (akár rendszeresen is) a volt házastársatokkal évekkel a válás után, ha egyikteknek sincs senkije? Kibékülésről, "újra megpróbálásról" nincs szó, csak szexről.

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 08:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2013. szept. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Többek között azért váltunk el, mert utáltam vele a szexet.
2013. szept. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Semmiképp. Nem véletlenül lett ex az ex.
2013. szept. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2013. szept. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem lángoltak fel az érzelmek, akkor NEM.
2013. szept. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%

nem ertem elvaltatok mert nem volt jo egyutt??

akkor miert szexelteK???

2013. szept. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%
Ha még lennének érzelmek annak ellenére is,hogy nem működött a kapcsolat,és kívánnánk egymást,talán megtenném.Nem mondom,hogy igen,azt sem,hogy nem,de lehetséges.Nem tudhatom,abban a helyzetben hogyan cselekednék.
2013. szept. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nemcsak nekem fura a helyzet. A szüleimről van szó. Már nem élek otthon, így váratlanul ért, amikor kiderült. Nem tudom, mit szóljak, anyám szerint szó sincs arról, hogy megint összejönnek, csak "így praktikus", "mindkettőnknek megfelel". Tudom, hogy a magánügyük, de mégiscsak zavar.
2013. szept. 3. 09:50
 9/29 anonim ***** válasza:
72%
Még mindig praktikusabb megoldás, mint k.urvázni. Ha nekik jólesett, az ő dolguk. Külön tudták választani a vágyat az érzelmektől.
2013. szept. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%
kutya macska se veled se nelkuled tipikus esete
2013. szept. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!