Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normalis anya az...

Szerintetek normalis anya az ilyen?

Figyelt kérdés
Allandoan megszol ha csinositani probalok magamon, ha szortelonitek, hogy minden nap tusolok es ketnaponta hajat mosok mert ugy-e az minek? Megjegyzem, hogy 8. osztalyos koromba se szolt volna hogy letezik gyanta es szedjem le a bajuszt hatha nem csufolnak tobbet. Szerinte aki szeret az ugy kell elfogadjon amilyen vagyok...
2013. szept. 22. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mondatban igaza van, azonban a szükséges higiéniát jó, ha betartja az ember. Nem az ősemberek korában élünk, ahol nem volt sok lehetőség törődni magunkkal...
2013. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

kicsit furi anyud...

DE

nekem jobb:

-simán leüvölt azért ha hozzászólok egy fiúhoz mert hogy ne pasizzak, tehát ne pasizzak, DE azért veszi nekem a tangákat...

-lekiabál azért ha fél órán keresztül lustálkodok egy kicsit merthogy takarítanom kell, ezt akközben miközzben fekszik természetesen...

-ha azt mondom fáradt vagyok azt mondja: nálam biztos jobban nem...

STB.

(hétköznap dolgozik napi 8 óra ülőmunkát... )

2013. szept. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

Mindegy, hogy mit írtál, de az, hogy anyukádat lehetséges nem normálisnak gondolod, nálam kiveri a biztosítékot.

Bocs.

2013. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Manapság az a normális, ha az ember minden nap tisztálkodik, a hozzád hasonló korú lányok nagy része már szőrteleníti a lábát, stb.. Anyukád kissé furán gondolkodik, az én anyám annak idején akkor szólt volna rám, ha nem akartam volna tusolni, vagy hajat mosni.
2013. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak azt szeretné ha természetes szépség lennél, nem olyan mint a többi műp*csa. Ennyi.
2013. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pendulum92 ***** válasza:
Szerintem az általad említett p*csaság nem a napi tusolásnál, a kétnapi hajmosásnál, és a szőrtelenítésnél kezdődik. Ha mondjuk éjfeketére vagy hidrogénszőkére akarná festeni a haját, szoliba akarna járni, p*csagatyát húzna az utcán, és trágárul beszélne, még meg lehetne szólni.
2013. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

az en anyukam is ilyen volt. mikor kezdtem szörösödni nem ertette miert akarok ra valamit. akkor meg csak azt kertem, hogy vegyen egy kremet nekem, mert zavarhogy szörös a labam meg a honaljam. a hajmosassal is cseszegetett, minek ennyit, miert kell ennyit pazarolni.

de vegülis igy felnött fejjel azt gondolom, hogy az en anyukam ugye nagyon sajnalja magara a penzt es sosem költ ilyesmikre. volt hogy az en otthonhagyott borotvamat fogta be, ami eleg undi, de en akkor is szeretem meg tisztelem az anyut, de ö annyira nem ad magara. csinos meg minden, de sajnalja a penzt a kencekre, a kozmetikumokra. mikor eljöttek hozzank, hanyattesett a fürdö lattan, ami tele volt a markas cuccaimmal. (nem fellengzesböl de kisporolom mindig a minösegi dolgokat, beosztom öket ilyesmi) szoval nem lehet h anyudnal is valami hasonlo van?

2013. szept. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nyugodtan jelentsd ki neki, hogy ő lehet, hogy jól érzi magát egy szőrös, büdös jetiként, de Te nem akarsz Csubakka lenni!
2014. febr. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!