Szerintetek ez kicsi?

Figyelt kérdés
Anyaval 2en elunk. Anyanak van 1 pici szobaja. Nekem egy normal meretu. Nagy konyha, eleg kicsi de szep turdo. Szerintetek tul sokan lennenk ha a baratom neha nalam aludna? Meg sose hivtam ot at. Ok nagy hazban laknak. Szerintetek normalisan elunk aludhat itt vagy mar tulsokan lennenk erre a lakasra
2013. szept. 22. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
aludni miért ne aludhatna, de oda ne költözzön.
2013. szept. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem koltozik. Csak hetkoznap neha itt maradna.
2013. szept. 22. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Először szerintem anyukáddal beszéld ezt meg, kérdezd meg, mit gondol, őt zavarná-e itt, szerinte láb alatt lenne-e, vagy elférnétek. De szerintem ez nem jelent gondot, nekem nincs külön szobám, hanem a két húgommal "lakom" együtt, és néha még így is itt alszik a barátom :)
2013. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
na utolsó az már beteges, hogy a hugaiddal együtt alszol és ott alszik a pasid is. Mondjuk az az igazi gáz benne, hogy velük kell egy szobában lenni ennyi idősen.
2013. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

4-es, miért olyan nagy baj ez?

Van egy barátnőm aki szintén osztozik a szobáján a nővérével. Egyszer sem volt abból probléma, hogyha az egyikőjük(eleinte persze csak a nővérének) a barátja ott aludt.:D

Kérdező, mi is így élünk anyukámmal:) Csak nálunk pont úgy van, hogy nekem van egy félszobám, anyának meg a nagy, de a lényeg, hogy egyszer sem volt még baj, hogy ha itt aludt a barátom. Nekik is sokkal nagyobb a házuk, mint a miénk, de úgy vagyok vele, hogy a mi lakásunk is szép, az meg egy dolog, hogy kicsi, de kettőnknek elég!:) Anyukámat előtte megkérdeztem persze, de őt sem zavarta még egyszer sem:)

2013. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne beteges? Tudod, értelmes emberek vagyunk, fel vagyunk öltözve, és csak alszunk ott... Senki nem zavar senkit. Ez szerintem kb. annyira "beteges", mint amikor egy szobában alszanak az osztálytársak az osztálykiránduláson... Furcsa a felfogásod.


Az meg, hogy nincs különszobám, egyáltalán nem a te dolgod, semmi közöd nincs hozzá és jogod sincs ahhoz, hogy a helyzetet minősítsd. Ha nagyon bele akarod ütni az orrodat, el tudom mesélni privátban, miért alakult így. Tudod én elég felnőtt vagyok ahhoz, hogy felfogjam, mire van lehetőségem és mire nincs, miért történnek úgy a dolgok, ahogy történnek, és elfogadjam azt, ami jut. Nem fogok ezen hisztizni, mert imádom a testvéreimet, és tudom, hogy ha lenne rá lehetőségünk, akkor ez nem így lenne most. Tudok tanulni a szobán kívül, tudok szerelmes dolgokat csinálni a párommal máshol is.

2013. szept. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező te most az anyuka vagy a lány vagy. Egyszer ezzel a névvel tett fel egy anyuka egy kérdést. Ez most hogy van?? :D
2013. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!