Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális az, ha...

Szerintetek normális az, ha egy apa egy kádban fürdik a 4-5 éves kislányával?

Figyelt kérdés

Az ismeretségi körömben hallottam egy ilyen esetről. Engem valahogy viszolyogtat a gondolat, de egy barátom szerint, akivel beszélgettem erről, ez teljesen normális.


Ti mit gondoltok?



2013. szept. 25. 16:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem normális, legalábbis a mi családunkban nem!
2013. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen normális.

Kb 6-7 éves kortól már a gyerket fogja zavarni,onnantól nem kell erőltetni.

4-5 évesen én is fürödtem apámmal,jókat lehetett játszani,most mégis egészséges felnőtt nő vagyok

2013. szept. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%

Nyilván attól függ mit csinálnak.

Érthető, hogy az embereknek mi jut erről eszébe, pedig ennek egy teljesen természetes dolognak kéne lennie. Én nem viszolyognék ha egy ilyen esetről hallanék az ismerőseimtől. Igazából nem egyből rosszra gondolnék, szóval valószínűleg nem lepne meg különösebben a dolog.

2013. szept. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
28%
Pl annak akik szerint normalis. En személy szerint soha életemben nem fürödtem együtt a gyerekemmel es nem is fogok, pedig no vagyok, o meg kislány....
2013. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó attól. hogy te nem fürödnél együtt a kislányoddal még lehet normális. Én kiskoromban rendszeresen apukámmal fürödtem és imádtam, mindenféle kis játékot bevittem a vízbe és azzal játszottunk.
2013. szept. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
73%
Milyen aberrált ember az, aki többet lát bele egy apa-lánya fürdésbe, mint ami? Tipikus rossz az aki rosszra gondol...
2013. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az értelmeseket legalábbis...


Utolsó: az "aberrált" jelzőt kikérem magamnak. Tipikus buta vádaskodó vagy, aki kinyögi az első hülyeséget, ami a nyelve hegyén van, anélkül, hogy belegondolna a másik helyzetébe.


Mindössze annyiról volt szó, hogy ez nálunk pl. nem volt szokás, és én furcsának tartom, illetve nem tudom, mennyire általános. Ha pedig kiderülne, hogy nem általános, akár gondolhatnék rosszra is, nem? Na, ennyi.

2013. szept. 25. 16:53
 8/33 anonim ***** válasza:
91%
Én is fürödtem apámmal ennyi idős koromban, mégsem lett semmi bajom, és ő sem pedofil.
2013. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
51%
Nekem ilyen korban már nem fér bele. Egy kisbabánál még oké. Én sosem fürödtem együtt egyik szülőmmel sem.
2013. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%
Én már nagymama vagyok, de én is fürödtem együtt annak idején a kislányommal. Sőt, a kisfiammal is. Az apjukkal, később egymással is fürödtek együtt, kb. 6-7 éves korukig. Ma már felnőttek, mindkettőnek családja van, nem lettek " lelki betegek" .
2013. szept. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!