Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek normális az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rubi07 kérdése:

Szerintetek normális az, hogy a párom minden nap munka után az öccsével füvezget kb. fél-1 órát, mi meg itthon várjuk a 2 éves kislányával. El akarjuk hagyni, bár szeret minket nagyon. Jól teszem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 13:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Jól. Eleve nem kellett volna füves pasinak szülni.
2012. ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem normális dolog a füvezés. Ha szeret titeket nagyon, akkor hagyjon fel vele.
2012. ápr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
64%
Ráadásul (bármennyien is tagadják) első lépés a komolyabb drogozás felé.
2012. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
81%
hagyd el
2012. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
64%
Eloszor meg kell probalni megoldani a helyzetet. Probald meg ravenni, hogy hagyja abba a fuvezest. Ha semmikepp nem hagyja abba, es nem tudsz igy vele elni, akkor jobb, ha inkabb szetvalnak utjaitok.
2012. ápr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%

Méghogy normális-e???

Hisz ezt te saját magad is meg tudod válaszolni hogy NEM NORMÁLIS DOLOG!


Szerinted milyen jövője lesz a gyerekednek egy füvező apa mellett??

Na szép kilátások, szép példamutatás szegény kicsinek....

2012. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
36%
Milyen már az a nő aki drogos embernek szül gyereket?!
2012. ápr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem normális a párod. Minden nap hozzátok kéne haza siessen, és a társaságotokra vágyjon, nem pedig az öccséhez sietni. Te is vágysz a társaságra és a gyerek is az apukájára.

Valami nincs rendben a pároddal (esetleg az otthonról hozott mintával), hiszen egy érett apuka az új családját választja munka után.

Az hogy füvezik csak rontja a helyzetet. Én a gyerekem közelébe nem engednék olyan embert, aki füvezik (szintén 2 éves a gyerekem).

2012. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nagyon ki vagyok idegileg... Igen, szültem neki, mert nagyon szerettük(szeretjük) egymást. De így 5 év után betelt a pohár:( ő azt mondja, ennyi jár neki ebben a feszült világban, mert bulizni nem jár, csak ezek a minden napi munka utánni lazulások... És megpróbálja elhitetni velem, hogy azért nem siet haz, mert én unalmas vok, és velem nem lehet semmit csinálni! Amúgy ne a szexre gondoljatok, mert az az egy amiben megértettük egymáást.. szimplán az, hogy velem nem lehet kikapcsolódni! Tehetek én róla, hogy senki nincs, aki a kislányra vigyázna! ő megteheti, ezt, én nem...Sztetek menthetetlen ez a kapcsolat? Mert a fűről, soha nem mondd le azt mondta:(
2012. ápr. 18. 14:17
 10/31 DannyZuko ***** válasza:
77%
A fű és a drogok a világ legelfogadhatatlanabb dolgai számomra. Minta értékű apa lesz a lányodnak. Vágd ki a fenébe, ha nem akarja megérteni, hogy ne drogozzon...
2012. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!