Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú arról beszél hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú arról beszél hogy a közös program után haza akar vinni, akkor arra céloz hogy mutassam be a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Tegnap randiztam egy sráccal. Kölcsönösen bejöttünk egymásnak.. és már a következő két randit is betervezte. És hogy a harmadik találka után hazahozna, mert hogy még nem járt azon a településen ahol én lakom..szerintetek ez arra célzás hogy mutassam be a szüleimnek? :D

és ti mit gondoltok erről.. manapság mennyi idő után szokás bemutatni az ősöket.. igaz már 3 hónapja beszélgettünk de csak most találkoztunk..


2010. júl. 29. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
vagy csak félt. és azért akar elkísérni mert szeret
2010. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem. A srác arra céloz, hogy a 3. randi után "illik" lefeküdni. Ha előbb teszed k*rvának, ha később, frigid p*csának tartanak. Az előbbi mondat filmes maszlag, de manapság így gondolkodik a többség. Haza akar vinni, azaz szobára akar veled menni.
2010. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
sztem csak simán érdekli h hol laksz:) a szülőknek való bemutatás korai lenne. a hazakísérés meg csak egy udvarias gesztus,és mivel úgytűnik hogy neki eléggé bejössz,imponálni akar neked. szóval örülj,szerencsés vagy:)
2010. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 10:27 látszik mekkora idióta vagy..

én sose tennék ilyet.. megismertem egy lány 1 hónapja de kb 1 hete folyamat minden nap nála vagyok szinte egész nap mindent elmondunk egymásnak és csak barátok vagyunk még csók se volt. én többet szeretnék .. akkor ez mi ??

ennyire hülyék hogy lehetnek az emberek hogy ennyire általánosítsanak ...

2010. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

én is gondoltam erre...

és ha tegyük fel komolyan érdeklem akkor még nem tud várni két hetet vagy 3-at?

végül is akkor csak arra kellenék neki ha egy ilyen miatt ott hagyna nem?

2010. júl. 29. 10:35
 6/14 A kérdező kommentje:

huu utolsó két válaszolónak nagyon köszönöm :P

de még jöhetnek az ötletek :D

2010. júl. 29. 10:36
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez csak egy kisebb gesztus, amivel kimutatja, hogy érdekled. Én egyébként olyan lányokat is haza szoktam kísérni, akikkel semmi "komoly" tervem, csak éppen jól éreztünk magunk együtt valami programon. 24F
2010. júl. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

de ő 30 km-erre lakik tőlem :O

őket is hazaviszed? :D

2010. júl. 29. 11:14
 9/14 anonim ***** válasza:
sztem csak udvarias akar lenni, vagy agyba akar vinni, a szuleid sztem nem igazan erdekli...
2010. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
a barátom kb. tőlem is 30 km-re lakik és minden alkalommal hazakísér... (2 hónapja járunk...)és nem azért, h bemutassam a szüleimnek... vagy azért mert szexelni akart... hanem azért mert addig is velem van... :D
2010. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!