Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Elegem van a...

Mit tegyek? Elegem van a csaladombol! Elegemvan mindenbol!

Figyelt kérdés

En ezt mar komolyan nem birom! Nem tudom mi van velem. Hetvegen ha itthon vagyok egesz nap csak fekudnek nem akarok kimozdulni a szobabol es nezzetek hulyenek, de ez az egesz azert van, mert ha mar nincs megcsinalva a hajam meg a sminkem akkor en az udvarig se megyek ki mert rosszul erzem magam ugy es inkabb egesz nap a szobaba ulok. De hetkoznap ha hazajovok sulibol es normalisan nezek ki akkor semmi bajom azzal, hogy kimozduljak. Panikbeteg is vagyok, allandoan szorongok es az utobbi idobe a legkisebb hulyesegen es olyan szinten felidegesitem magam, hogy az nem igaz... A csaladom az valami katasztrofa. Folyamatosan mindenert en vagyok a az@r, ha bejon anya a szobaba mar tudom, hogy mi kovetkezik. Ordit , mint valami nem normalis olyan dolgokert, hogy pl. Egy felevbe 1x ott felejtettem a nadragom a furdoszobaba vagy szerinte tul sok tusfurdot hasznaltam... Aztan meg jon az, hogy miattam fog majd 10 evvel hamarabb meghalni meg elkoltozik itthonrol, mert miattam nem normalis. Aztan most elkuldott a boltba. Bementem a furdobe elkeszulni erre apa pont jott kezetmosni es egy hatalmas pofont lekevert, hogy en allandoan ott szepitkezek. Valahol igaza van, de ha egyszer szarul erzem magam smink nelkul?! Amugy is csak alapozot meg szempillapiralt hasznalok, de maris szebbnek erzem magam. De volt mar olyan is, hogy pisiltem es persze neki is akkor kellett es bejott es azert kiabalt, hogy en mindig akkor vagyok ott mikor o menne. Hat barcsak tudtam volna, hogy o pont akkor akar majd bemenni. Szoval folyamatosan mindenert ordibalnak es veszekednek, sose jo amit csinalok. Ami meg a legrosszabb, hogyanya mindenkinek azt hireszteli, hogy depresszos meg pszichopata vagyok meg nincsenek barataim ( amit azotamond miota egyszer egyedul jottem ki a sulibol mar nem is tudom miert .. Asszem nagyon siettem valahova o meg tok veletlenul arra jart es latott) szoval mindenkinek elmondja, hogy milyen szerencsetlen gyereke van ami nem igaz! Mit tegyek? En ezt nem birom!

15L


2013. szept. 26. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi a fenének neked smink?

Ez a r@hadt marketing bebeszéli hogy minden nőnek kellenek a festékek.

Csinálhatnál is néha valamit, nem csak feküdni hétvégén.

persze hogy depressziós és pánikbeteg vagy mikor nem csinálsz semmit, el vagy lustulva.

Keress barátokat és járjatok el szórakozni.

2013. szept. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Huha,azért 1-2 dolognál amit leírtál nagyot néztem.


Először is,attól hogy nincs megcsinálva a hajad,és nem vagy kisminkelve attól még igen is lehetsz szép. :) Sok pasi jobban szereti ha nincs rajtad semmi smink,vagyis természetes vagy.Mi lesz veled ha lesz kapcsolatod,és a pároddal élsz már,fel kelsz,és a párod úgy lát meg? :) Akkor kócos leszel,csipás stb..:D


Nálunk is volt olyan,hogy épp készültem valahova,szüleim meg pont akkor jöttek be,és ordítottak,vagy veszekedtek,hogy miért most kell,eddig nem értem rá..Viszont én már megszoktam,és lepereg rólam.Szerencsére pofont nem kaptam,de nekem az már kicsit sok lenne.


Nem értem a szüleidnek miért jó az ha lejárat mások előtt.Ha igy is lenne,szerintem az magánügy,és a legtöbb szülő nem dicsekedne vele.


Viszont nyugodj meg,szerintem nincs veled semmi gond.Szüleidnél nem stimmel inkább valami..

2013. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző voltam,azt viszont tényleg próbáld ki,hogy otthon segítesz a teendőkbe,illetve hogy nem egész nap a szobádba ülsz,hanem mész a barátaiddal erre-arra ( ha meg nincs barátod,keress ),esetleg a szüleiddel vásárolni..Hát ha változik a helyzet.
2013. szept. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát kedves, sajnos amit csinálsz az eléggé emlékeztet a mániás-depressziós + kényszerbeteg exnejem dolgaira. Szerintem beszélj az iskolapszichológussal, mert kamaszként még lehet vele valamit kezdeni, felnőttként már nem sokat. (12 év terápia és gyógyszerezés kudarcait sikerült végignéznem.)
2013. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De az nem zavar ha a csaladtagjaim latnak igy, de ha ms

asok az mar igen. Es most irja le mindenki, hogy minek nekem smink?! Nezzetek mar ra a mai 15 evesekre es most a szempillaspiralert vagytok kiakadva?

Nem csak fekudnek ha csinalhatnek valamit, de nem lehet, mert ha sutok vagy fozok abba sose tetszik valami pedig nem szoktam elrontani, de megis beleszolnak. Ha mas nem akkor abbol van a balhe, hogy masrakellett volna a tojas. Ha kiteregetek akkor nem jol raktam ki a ruhakat...ha elmosogatok akkor tul sok mosogatoszert hasznalok, ha felmosok akkor nem lett szepen megcsinalva es meg sorolhatnam. NEM MEREK belekezdeni semmi ilyenbe.

2013. szept. 26. 15:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Vannak barataim, eljarok veluk ide-oda, de sajnos most suliidobe keves idom van erre:s sok a tanulnivalo hetkoznap faradt is vagyok. A szombatom az ami szabad, akkor szoktam elmenni, de akkor is mindig van valami baja anyanak. Ha beulunk a plazaba beszelgetni az nem tetszik neki, a mozi az draga, kirandulni se menjunk, de ne menjek fel senkihez. Vagy szerinte a tarsasag nem jo..ilyenek
2013. szept. 26. 16:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyet mond, hogy a társaság nem jó?x_x Ilyen szülőkkel én is tiszta depis lennék. Próbáld meg vele megbeszélni, hogy hétvégén szeretnél a barátnőiddel csavarogni/találkozni, ilyesmi, úgy sincsenek gondjaid a suliban (gondolom :]). Sminkeddel én se értem mi a bajuk. Alapozót én is használok a pattanások miatt és egy szempillaspiráltól se dől össze a világ...
2013. szept. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó hogy baj,hogy sminkeli magát...Hanem hogy ezt ennyire komolyan veszi,hogy anélkül ki se mozdul,akár az udvarig is..Ez szerintem kicsit beteges..


Bár még fiatal vagy,és talán mire eljutsz odáig kinövöd,de ha még se akkor el se tudom képzelni,mi lesz ha a párodnál alszol esetleg..Fel kelsz majd előbb,és rohansz a fürdőbe,hogy gyors feldobj egy kis sminket mielőtt a párod meglát?


Apum is ilyen amúgy..Ha valamit nem csinálok meg az a baj,de ha megcsinálom akkor meg beleköt..Hozzászoktam már,elengedem a fülem mellett. Próbálj meg leülni velük,és megbeszélni,vagy mielőtt akármire kérnek,mond meg nekik mutassák meg hogy csináld..Utána meg aztán már nem köthetnek bele,ha még is akkor vágj vissza,hogy úgy csináltad ahogy mutatta..

2013. szept. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!