Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon szégyenlős vagyok! Mit...

Nagyon szégyenlős vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy eddig nem hordtam topot, ma kezdtem. Pedig már kellett volna úgy 3 éve. És rettentően szégyenlős vagyok! Az anyum előtt se merek levetkőzni... Amikor 9 éves voltam, akkor anya mindig bejött a fürdőbe és elkezdte hogy "kis cicikés" -.-" Elegem volt már nagyon belőle. És elkezdtem szégyellni a ciciimet.:/ Mit csináljak hogy ne legyek ennyire szégyenlős?:/ 12l

2013. szept. 26. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is utáltam az ilyen megjegyzéseket, de hát a szülők már csak ilyenek. :) Ne foglalkozz másokkal, és a te korodban természetes ha szégyenlős vagy, ki fogod nőni. :)
2013. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, a szülők ilyenek, szerintem örült neki hogy a kislányából lassan nagylány lesz. De a lényeg, hogy emiatt ne szégyelld, örülj hogy van. Én 12 évesen úgy néztem ki mint egy deszka. Csak gondolj arra, hogy másnak is van melle, nincs rajta semmi szégyellnivaló.
2013. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez miért negatívum? Legalább nem leszel olyan látványqrva mint a legtöbb mai csaj...
2013. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, én 16 vagyok és régen én is szégyelltem, nem tudom miért de hülyeség volt. Talán azért mert testileg mindig érettebb voltam mint a korosztályom. Szerintem örülj, hogy van mert ez a 12-es korosztály az amikor elkezdik magukat nagynak érezni az emberek, észreveszik, hogy változik a testük és ha valaki későn érő azt leszólják. A régi osztályomban is volt 1-2 lány akinek még nem nőtt a cicije ennyi idősen és mindig kibeszélték őket, hogy "elöl deszka, hátul léc".
2013. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

33N vagyok, és a mai napig ciki, amikor apu megsimogatja a hátam, és tudom, hogy érzi a melltartómat. Vagy amikor megölel, és hozzányomódik a mellkasához a mellem.


Az eszemmel tudom, hogy ezek normális dolgok, mégis szégyellős vagyok. A szüleim előtt sosem jártam semmi szexis cuccban, max. pólóban. (Még fürdőruhában sem.9

2013. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy mind kinőjük ezt, de a kérdező még nem nőtte ki, neki valós probléma.
2013. szept. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 33-as válaszlónak..én 25 vagyok de én sem nőttem ki. Eszembe sem jutna h én melltartóban/fürdőruhában/vagy csak lenge öltözékben mutatkozzam a szüleim előtt.

Kérdező: teljesen normális. Az én anyukám is ezt csinálta...sőt még a te korodba is bejárt a fürdőbe (akkor azért már gáz volt nagyon) és elég nehezen szokott le arról h ne pont akkor fésülködjön, dobja be a szennyest, vagy bármi amikor én is bennt vagyok. Húú, de rég volt..de ez annyira rossz volt akkoriba hogy felejthetetlen.

Egyetlen megoldás, h nem engeded be a fürdőbe, nem előtte öltözöl stb.

2013. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2013. szept. 27. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!