Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ilyenkor mi a teendő?

Szerintetek ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Anyám ,azt akarja hogy szakítsak a barátommal,igaz sokat veszekszünk de nagyon szeretjük egymást,és sok mindenben is segített a barátom amit igazából anyámnak kellett volna megtanítania nekem stb., jó pár éve elhagyott a férfi miatt,és ő is nagyon befolyásolja az egész családot ellenem próbálja uszítani,már az utóbbi időben a zaklatása miatt rendőrségi ügyre vittük ott azt mondták próbáljuk megbeszélni,de anyám nem akarja azt mondta nem érdekli,eljöttem otthonról mert ez nekem sok volt és nem tudtam már mit tegyek 21/L!Mit tegyek szerintetek???

2013. szept. 27. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:

???? Nem értelek. Nem laksz otthon, külön élsz. Akkor hogy zaklat? Ne találkozz anyáddal és kész. Cserélj telefonszámot.

Hogy zaklat anyukád?

Egyébként miért akarja, hogy szakíts a barátoddal, mi a kifogása ellene?

2013. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt most leírnád újra, érthetően? Ki kinek kije?
2013. szept. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom eléggé zavaros történet,én nagymamámmal laktam egész a rendőrségi ügyig(mert kiraktak otthonról szó szerint...anyámnak köszönhetően és a barátjának) ami kb.2 hete folyik nálunk! azért akarja hogy szakítsunk mert sokkal jobbat érdemlek a barátomnál...
2013. szept. 27. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy én nem tudok értelmezni második olvasásra sem, és velem van a probléma, vagy te fogalmaztál kevésbé érthetően. Szerintem olvasd át te magad amit írtál, és fogalmad át az egészet.
2013. szept. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!