Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem könnyen össze lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem könnyen össze lehet keverni azt ha a lány elutasít azzal ha csak azt akarja hogy kicsit jobban kaparjon a pasi. De mégis milyen akkor a lány ha azt akarja h jobban kaparjon a srác? Hogy viselkedik?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 22:12
1 2
 1/12 wartburg353s ***** válasza:
44%
Nem nagyon taktikáztam lánykoromban, de néha megpróbáltam féltékennyé tenni a kiszemelt pasit. Pl egy másik pasiról áradoztam előtte, hogy az milyen jóképű meg okos, stb, vagy társaságban többet beszélgettem mással, mint ővele, ilyenek.
2012. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elutasítás után is látszik rajta hogy érdekled őt. Ha eddig flörtölgettetek és belementetek egymás játékéba, elutasítás után is ugyan úgy érdeklődik.
2012. dec. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"Ha eddig flörtölgettetek és belementetek egymás játékéba, elutasítás után is ugyan úgy érdeklődik."


Ennek szted mi értelme van??

Nem baj amit írtál csak érdekelne a véleményed h mi értelme az ilyeneknek ha elutsít.

2012. dec. 5. 22:58
 4/12 anonim ***** válasza:

Elutasít, majd újból mutatja, hogy érdeklődik irántad?

Sok mindentől lehet..

Pl kíváncsi a reakcióidra, vagy még ő sem teljesen tudja mit akar..Esetleg össze is jönne veled, de vannak dolgok, amik meggátolják, amik miatt nem akar/mer..

Vagy szimplán csak érzékeltetni akarja, hogy ő "nehezen" megszerezhető és kíváncsi, hogy mennyire vagy kitartó..:D

2012. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mivel én olyan vagyok h -szavakból ért az ember- annyira zavarnak ezek meg ilyenkor azt sem tudom h akkor most van-e még esélyem vagy nincs.
2012. dec. 5. 23:15
 6/12 anonim ***** válasza:

az első kommentelőjé hülyeség.

Amugy miutan visszautasitott miilyen lett a kapcsolatotok?

1. Flortolos = akar majd még vmit, de nem áll készen/nincs meg a bizalom mág el akarja mélyíteni a kapcsot/egyeb okok

2. Barati = vszinuleg tényleg nem akar toled semmit

sok sikert ;)

2012. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azóta 2szer találkoztunk.

Úgy tettünk mintha nem is történt volna visszautasítás(nem beszéltünk róla). Abszolút nem éreztem távolságtartást a részéről, érdeklődő,kedves volt. Beszéltünk olyan témákról is melyről azelőtt nem.A hangulat olyan heccelős,csipkelődős volt.

2012. dec. 5. 23:38
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Pont azért amiért a kérdést feltetted. Lehet nem pont a legjobb megoldás, de én is csináltam már ilyet. Példának leírom az enyémet: túl jól kijöttem a sráccal, és láttam hogy van kémia köztünk, de egy csók elcsattanása előtt elutasítottam, igazából nem tudom miért, talán hülye ötlet volt, de utána kíváncsi voltam hogy még érdeklem e őt, így tovább csipkelődtem vele, és játszottam az agyával ezzel mutatva hogy érdekel.
2012. dec. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Véletlenül ez kimaradt:Később megtudtam h valakinek elmondta h még nem egészen lépett túl a volt barátján.(sokáig voltak együtt)Emiatt mégis vehetem tisztán elutasításnak a dolgot a leírtak ellenére?

Fel is merült bennem 1 kérdés evvel kapcsolatban:Van olyan h a lány nincs túl még az előző barátján viszont szeretne valamit egy másik fiútól?

2012. dec. 6. 00:04
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen..Mindenki vágyik a boldogságra, arra hogy akár csak egy csalódás után is, de újból jól érezhesse magát valaki mellett, aki pótolja benne az űrt és újból boldog lehet..
2012. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!