Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti kiakadnátok vagy...

Szülők, ti kiakadnátok vagy nem szólnátok érte? Inkább ne mutassam meg itthon?

Figyelt kérdés

Most volt a 16. szülinapom és a barátomtól kaptam egy ultrabookot,mert az előző netbookom már teljesen tönkrement.

Nem tudtam róla,hogy ezt veszi,nem is számítottam rá.Nem tudom,hogy itthon használjam-e úgy,hogy anya is lássa,mert félek,hogy azt akarná,hogy visszaadjam (már próbáltam,a barátom hajthatatlan).



2013. okt. 5. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Háát, előbb-utóbb úgyis észre fogják venni. Lehet jobb ha megmutatod, de ha félsz, akkor előbb gyűjts erőt hozzá.
2013. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
De miért kellene visszaadni? Gondolom zavarba hozott téged is az ajándék, de azért visszaadni nem illik. Nyugodtan használd otthon, az már a tiéd. Anyukádnak meg mondd meg, hogy nem akartad elfogadni, de a barátod erősködött. Nincs ebben semmi titkolni való. Én szülő létemre biztosan csodálkoznék, de nem akadnék azért ki rajta.
2013. okt. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne mond meg neki.. majd ha észreveszi es megkérdezi honnanvan mondod h kaptad ..:D ha meg mondja hadd visza megmondod neki h próbáltad de nem fogja visszavenni..
2013. okt. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy hasonló sztori, csak egy drága telefonnal. Úgyhogy szerintem nyugodtan mutasd meg anyukádnak, hogy nézd ezt kaptam tőle a születésnapomra, ennyi. Gondolom a párod a saját pénzéből vette, így anyukádnak nincs hozzá köze, hogy mire költi.

És ajándékot nem szabad visszaadni, mert nagyon meg lehet vele bántani a másikat. Ő ezzel akart neked örömet szerezni, mert tudta h szükséged van rá, és anyukád (vagy te) nem mostanában tudja megvenni.

2013. okt. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!