Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy nincs barátom, ha ki van szívva a nyakam?

Figyelt kérdés

Egész nap sikerült eltakarnom,de bejött a szobámba,miután fürödtem és a hajam még össze volt fogva,azonnal meglátta.Mondta,hogy szeretné megismerni a barátomat.

De igazából nincs barátom!

Vagyis,nem vagyunk együtt...Röviden annyi,hogy tegnap elveszítettem egy olyan sráccal,akit elég sokan utálnak,mert nagyképű,mindenkinek beszól,de ha bajba keveredik,a szülei mindenből kihúzzák,mert van pénzük meg kapcsolataik.Attól,hogy szinte az összes ismerősöm utálta,én jól elvoltam vele,nyáron jóban lettünk,segített pár dologban és "kicsit" tetszett is,mert nagyon helyes.

Úgy volt,hogy tegnap én a legjobb barátnőméknél alszom,de előtte elmegyünk egy szülinapi buliba.Ott a barátnőm még kora este rosszul lett,ezért a srác meg én hazakísértük,de én inkább a sráccal maradtam utána...A szülei nem voltak otthon,elkezdtünk filmezni és a többit ki tudjátok találni.

Nem bántam meg,mert jó volt vele és tapasztalt is volt,szóval nem bénázott...csak nem tudom,hogy anyának ezt hogy adjam be.

Mert ezt nem hiszem,hogy jó ötlet lenne elmondani.

Szerintetek?


2013. okt. 5. 20:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen egyetértek az utolsóval. :-)


"Anya, egy srác szívta ki a nyakam, akivel nem vagyunk együtt, csak összefeküdtünk tegnap. Ne aggódj, húzott gumit!"

2013. okt. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
Csak primitív ember szívogat nyakat. Ez "trófea" jelzés.
2013. okt. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%
Ez azért nagyon durva. Ne haragudj kérdező, de mikor elolvastam a kérdésed, az volt az első mondat, ami elhangzott a fejemben, hogy:" Egy komplett k*rv@." Nagyon éretlen lehetsz még, ha ezt így, ilyen körülmények között, 15 évesen megtetted. De a te életed. Szerintem mindenképp mondd el anyukádnak, most már ne tarts attól, hogy leszid, erre előbb kellett volna gondolnod. Sok sikert.
2013. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem bántam meg egyáltalán és nem értem,hogy ezért mégis milyen felelősséget kéne vállaljak?!

Nem lettem terhes meg semmi,csak jól éreztem magam valakivel...

Bírom ezeket a "ha a szexhez elég érett voltál" stílusú válaszokat.

Nem vagyunk primitívek,egyszerűen kicsit heves volt,ennyi.

De már beszéltem anyával,mondtam neki,hogy még nem szeretném bemutatni,mert annyira nem vagyok biztos az érzelmeimben és nem akarom elsietni a dolgot.

2013. okt. 6. 10:19
 15/18 anonim ***** válasza:
61%

Ez eddig oké is lenne, hogy jól érezted magad valakivel, de 15 évesen nem ilyen formában kellene, főleg nem úgy, hogy nem is vagytok kapcsolatban.

A srác gondolom egy "nagymenő", aki most büszkén mesélheti a haverjainak, hogy te is megvoltál neki, aztán többet feléd sem néz. Te viszont ennek az estének köszönhetően nagylánynak érzed magad, hiszen "elvesztetted" és még a nyakad is kiszívták... "Nagylányságod" ellenére anyukádnak nem mered elmondani, sőt hazudsz neki folyamatosan, mint a vízfolyás. Valahol mélyen tudod, hogy rosszat tettél, még ha nem is így érzed...

2013. okt. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
olcsó :(
2013. okt. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%

" nem vagyok biztos az érzelmeimben és nem akarom elsietni a dolgot."


Kicsit már lekéstél ennek a mondatnak az utolsó feléről. Azt kérdezted az egyik hozzászólótól, hogy mi volt felelőtlenség? Igaz nem az, hogy szórakoztál. Az volt felelőtlenség ahogy szórakoztál. Elmondásod szerint is bajkeverő a fiú, nem is szereted, ő aztán pláne, csak egy trófea voltál, semmi több. Ez a rész felelőtlenség. Magaddal szemben. Valakivel lefeküdni, csak azért mert nemistudommért, teljesen fölösleges. Lelkileg és fizikailag is nyoma lehet később. Nem most, mert most még nem fogod fel mi történik.


Külön éretlenséget mutat az a kijelentésed, hogy az illető tapasztalt volt, nem bénázott. Gondolom Neked sok tapasztalatod van, hogy ezt megítéld.



Egy szó mint száz, ne akard elhitetni velünk, hogy mennyire érett és felelősségteljes voltál, ha úgy feküdtél le egy fiúval, hogy közben nincs köztetek semmi. 15 évesen mi is lehetne?!

2013. okt. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
47%
Csak úgy megjegyzem,elég gyermekded dolog kiszívni a másik nyakát,ráadásul mindenki által látható helyen.Anyunak meg azért jó elmondani,mert mondhat olyan dolgokat a védekezésről,ami még téged is meglephet.Meg legalább lelkileg felkészül a "balesetekre".Mondjuk mit csináltál volna,ha a fiú nem olyan felkészült és nem húz gumit.Ha ebben a szituban nemet tudtál volna mondani,akkor ritka példány vagy.
2013. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!