Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Barátom kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ossii kérdése:

Mit tegyek? Barátom kissé anyuci kicsi fia. Ha az anyja azt mondja, hogy menjen haza hajnal 5kor, akkor elmegy, engem a lakásában hagyva, hogy a 12 éves öccsére vigyázzon. Tovább lent.

Figyelt kérdés
párom 22 ,én 19 . 20 km-re lakunk egymástól,de nyáron nem volt időnk találkozni..Én dolgoztam (napszám,tízép stb),hogy ne a szüleimtől kelljen kérne semmire se. Páromnak az anyja szintén kicsit elvarázsolt típus.A barátomat ugy kezeli mint a 12 éves öccsét.Mindennap felhívja,nem engedi meg,hogy együtt bulizzunk, azt meg főleg hogy együtt aludjunk. Meg akartam hívni egy ballagásra,de ő azt ugy érezte,hogy olyan mintha összeházasodnánk,hogy annyi embert ismerne meg a családomból.7 hónaposak vagyunk most.Engem zavar a lustaság. Ha megkérdem,hogy mit csinált a párom , Ő azt feleli,hogy "eddig pihentem" ..és este kérdeztem meg.Ha van sex.. másnap reggel hazament. Este megkérdeztem "hogy van"? Erre azt irta,hogy "fáradt a tegnap esti sex után"..Én abba 24 órába suliba voltam,takaritottam,papairokat intéztem,megfőztem és stb. Vidékiek vagyunk.Ennyire más lenne a nevelés? Vagy lehet velem van a baj,hogy nem szeretem nézni,ahogy az anyja dirigál, meg hogy barátomnak kivan nyalva a hátsófele is..

#anya #lusta párom
2012. szept. 29. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit tegyél?


A legjobb ha messziről elkerülöd az ilyen pasikat!

Most talán durvának hangzik elsőre,de magadnak teszel jót vele.

Olvasgasd itt a kérdéseket,hány olyan van,hogy egy csaj hozzáment egy ilyen anyuci kedvence pasihoz,akire éjjel nappal takarítani,főzni kell,van hogy munka után,ha valamit nem csinálsz meg,akkor rohan panaszkodni anyucihoz,hogy milyen rossz élete van melletted,"pattog az

asszony!",drága anyuci meg szépen leolt,hogy egy feleségnek az a dolga,hogy kiszolgálja az urát,még akár gyerekek,és munka mellett is.Most gondolkodj el ezen,amíg nem vagy elkötelezve.

Ritka,de lehet olyan pasit találni,aki egyenlő félként tekint a nőre.

2012. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
süssél sütit az "anyósnak". ciánnal!
2012. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nemrég gondoltam,hogy megünnepeljük a féléves kapcsolatunkat,akárhogyan. (tőlem a sör+pizza kombó is tökéletes).Erre aztmondta,hogy ő "nem gondolt erre".

Sokan mondják,hogy hagyjam ott.Szüleim,barátaim már mondták,hogy kifordultam magamból,mert hogy eddig sose tűrtem,hogy valaki parancsolgat nekem( drága anyós) és tudják,hogy nembírom az ilyen szinten élettelen embereket..

Olvastam sok kérdést itt,hogy van egy pár iylen bajjal küszködő nő/lány, de egy szinte én is szeretem a páromat és amikor mondom neki,mindig aztmondja hogy ő " igyekszik"..

2012. szept. 29. 15:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj te szegény naív lány

én nem akarlak bántani,mert szerintem fiatal vagy még,az az egyetlen "hibád"

De mindegyik a "majd megváltozom" szöveggel jön,csak ahhoz ugye akaraterőre van szükség,és tenni kell érte

így meg sokkal kényelmesebb nekik

nem akarlak arra sem biztatni,hogy hagyd ott

csak azt mondom,gondold meg hogy mennyire szereted,annyira hogy lennél neki az ingyen cselédje egy örök életen át?

elrontanád az egész életed miatta?

és ha lenne sokkal jobb?

ha valaki mással boldogabb lennél?

megbánnád hogy őt választottad magadnak?

ha valamelyik kérdésen elgondolkodsz,akkor tényleg gondold át ezt az egészet!

egy rossz kapcsolat miatt pár hónapot szenvedsz, egy esetleges félre sikerült házasság miatt,egy örök életet

2012. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De igazad van.

Annyira nem vagyok naiv.. Elég sokszor leirtam,hogy szerintem ez kicsit se kétoldalú,mert én sokkal többet adtam bele mint ő.

Csak tudom,hogy milyen,elég érzékeny és neki nemtünnek fel ezek a dolgok.. ha mondom neki odavág egy 'jolvan"-t és ennyi.

És ez is idegesítő. Elhagyni meg nincs szivem.. viszont akkor későbbiekben se lesz kb..

2012. szept. 29. 16:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Minek kell egy 12 évesre vigyázni?
2012. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!