Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 14 éves vagyok és van barátom....

Barbara19991120 kérdése:

14 éves vagyok és van barátom. Szüleim tudják de szeretném hogy megismerjék és ezáltal eljöhessen hozzánk illetve én hozzájuk. Hogy mondjam ezt meg a szüleimnek?

Figyelt kérdés
nem engedékenyek fiú téren mivel ők még az anno '60ban lévő udvarlást ismerik.:s
2013. okt. 10. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem teljesen értem, hogy pontosan mit szeretnél - hiszen a szüleid éppen akkor tudják megismerni a barátodat, ha eljön hozzátok. Szóval az lenne a jó, ha javasolnád a szüleidnek, hívjátok meg a barátodat egyszer ebédre, hogy ők is megismerhessék. Ugyanígy, beszéld meg a barátoddal, hogy kérje meg az ő szüleit is, hogy hívjanak meg téged egyszer. Vagy rosszul értem a kérdést?

2013. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

"még az anno '60ban lévő udvarlást ismerik"


Jó késői gyerek lehetsz!


Kicsit nagyobb tisztelettel viselkedj az irányukba, és akkor ők se fognak mindent tiltani!

2013. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

60ban max a nagyapád udvarolt a nagyidnak, nem apád édesanyádnak.


elégedj meg azzal, h tudják, h van fiúd, és nem tiltanak tőle. majd ha komolyabb lesz a dolog, akkor bemutatod.

2013. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is elég,ha tudnak róla, elmondod hogy ki ő, milyen, max egy délután felugrik és onnan mentek el valamerre.

Ebédre hívni szerintem túlzás, korai, az majd annak jár, aki már komoly udvarlónak látszik, pár év múlva. Mindenkit nem kell ebédre hívni, minek?

2013. okt. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!