Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan keressem meg anyámat?

Zéno93 kérdése:

Hogyan keressem meg anyámat?

Figyelt kérdés
szóval az van ,hogy anyám baba koromban elhagyott,és most jött el az az idő amikor kíváncsi lettem,édesanyámra ,illetve,hogy mért hagyott el.és nem tudom hogyan kezdejek hozzá a keresésére,csak a nevét tudom.
2013. okt. 11. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
rendőrségen szerintem tudnak segíteni. az én anyám úgy találta meg az anyját, hogy elment oda, ahol lakott. mármint egyszer nagyapánk mondta neki, hogy hol lakik és megpróbálta hátha.
2013. okt. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dwight Schrute válasza:
"csak a nevét tudom" ezt most kb úgy mondtad mintha csak kb a kutyája nevét tudnád. a neve alapján ha nem ilyen, hogy kovács pl, akkor a mai világban nagyon hamar megtalálod
2013. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mivel csak a nevét tudom!hogy írjam máshogy?
2013. okt. 11. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Írd ki ide a nevét! Egy próbát megér.


Önkormányzatnál kell indítani állampolgári megkeresést. A fővárosban azt hiszem a fővárosi önkormányzatnál. Ha ilyen nevű van még. Sok volt a változás.


Ha nem megy akkor vegyél erőt magadon és a rendőrségen adnak tanácsot.

2013. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket
2013. okt. 12. 07:52
 6/7 anonim ***** válasza:
A születési anyakönyvi kivonatod szerint is érdemes lenne tájékozódni.
2013. okt. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A neve az neked egy tökéletes ki induló pont .Meg próbálhatnál több közösségi oldalra regisztrálni. P.l : Facebook-Twitter-Myvip és még egy csomó ilyenre és ott keresgélni a neve alapján . Aztán jó ötlet lenne kicsit körbe kérdezned a rokonságot minden téren. A rendőrségre is elmehetsz és segítséget kérhetsz . A neve alapján kutakodj a neten mindenhol. Még a google- ban is . Így előjároban probálkozz így szerintem és szánj rá időt és türelmet.
2013. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!