Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bírom már elviselni...

Nem bírom már elviselni anyámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én ennyire pesszimista, energiavámpír embert még életemben nem láttam!

Egész nap csak a panaszkodás megy. Ma reggel fújjogott, hogy miért eszek virslit, mennyire utálja a főtt virsli szagát.. Később, miért ettem vacsira fokhagymásat, undorító a szaga..

Bármit kérdezek vagy mondok neki, cinikusan válaszol - már ha válaszra méltat, vagy egyáltalán rám néz...

Bármi megy a tv-be, akkor "már megint ez a sz*r megy, de utálom ezt a reklámot, undorító ez a nő ebben a reklámban, mennyire idegesítő" és még sorolhatnám. Folyton ilyeneket mond, SEMMI mást!

Neki folyton fáj valamije, a feje, a háta, a nyaka, mindene, napi kb 20 fájdalomcsillapítót vesz be! "Hú de fáj a fejem"- és már be is vett 2 gyógyszert.. Persze ha nekem TÉNYLEG, NAGYON fáj valamim, akkor hagyjam már abba, őt nem érdekli, majd elmúlik..


Beszélni nem tudok vele erről, mert amúgy rossz szülők a szüleim, sose számíthattam rájuk, sose beszélgettünk fontos, komoly dolgokról..


Szóval már betelt a pohár, ma egész nap a savanyú képét kellett néznem és hallgatnom az egész napos panaszkodást.

Már nem bírom elviselni ...


2013. aug. 26. 20:04
 1/10 A kérdező kommentje:
És a legrosszabb, hogy már én is kezdek ilyen pesszimista lenni:(
2013. aug. 26. 20:05
 2/10 anonim ***** válasza:
Anyám is detto, pluszba még milyen hülye vagyok, meg idióta kb. minden percben beleköt valamibe. Pl. véletlen hangosabban teszem le a tálcát akkor már hümmög meg cicceg, de ha ő csinálja ugyanezt az rendben van... Én nem tudom mit lehet vele csinálni, de nekem is nagyon elegem van, ha ad valamit azt rögtön felhánytorgatja a következő vitánál... Remélem minél előbb lesz munkám és elhúzhatok innen.
2013. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, ismerős szitu..


Én még csak 16 vagyok, szóval messze van még az elköltözés.

2013. aug. 26. 20:48
 4/10 anonim válasza:
Te viszont egy ertelmes gyerkocnek tunsz :) Hat mondanam hogy minden csaladban vannak nezetelteresek,de ez elegge allandonak tunik,szerintem le kene ulni megbeszelni anyukaddal hogy egy csalad vagytok es meg sokaig igy is lesz,a csalad a legfontosabb es probaljatok meg kozos hangot talalni,szerintem a beszekgetes es a kozos programok a megoldas a balhera.Pont ma volt anyukamnak kiborulasa es tenyleg nagyon az agyamra tud menni neha de szornyen tisztelem es szeretem.Ne mondd,hogy nem allnak melletted a szuleid,nehezen tudom elhinni!! illetve mivel mint emlitettem ilyen ertelmesen irsz tuti a szuleid is jo emberek akik rendelkeznek nemi ertelemmel...nem veletlenul lettel te is ilyen :) Egyszer elunk es a bekesseg meg a szeretet iszonyatosan fontos...ebben az esetben szerintem neked kell megtenned az elso lepest..magyarazd el neki a problemaidat szepen,a szulokre szuksegunk van nekunk tizeneveseknek ez egeszen bizti,puszi :)
2013. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Apám egyáltalán nem értelmes. Nem bunkóság, tényleg így van. Iskolázatlan, bunkó, mindenkit megbánt, az egész család utálja.


Sose volt jó a kapcsolatunk velük, mivel mindig is sz*rtak rám jó magasról.

2013. aug. 26. 21:55
 6/10 A kérdező kommentje:

Az meg, hogy nem állnak mellettem.. Anyám már 3x összepakolta a cuccomat, hogy akkor mehetek amerre látok. Csak azért, mert szóltam, hogy ezt szerintem nem így kéne.

Különben mindkettejüknek szeretője van, amit titkolnak.

2013. aug. 26. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is csináljatok közös programokat, meg nem feltétlenül azt kell nézni a tv-ben ami éppen megy, tegyél be valami jó vígjátékot, nézzétek meg a kedvenc filmjét ilyesmi. Menjetek sétalni, beszélgessetek.
2013. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát ez max álom ebben a családban:)) Közös programok már kb 5 éve nincsenek, mert mindből nagy veszekedések lettek.

Egy filmet nem lehet megnézni anyával, mert neki "nincs ideje ilyen h*lyeségekre". Csak bejön a szobába, meglátja a tv-t és ilyeneket mond.

2013. aug. 26. 22:01
 9/10 A kérdező kommentje:
Jajj, sétálni.. :DD Bocsi, csak jót röhögtem.. Az én családom, meg egy közös séta... Nem szomorú, hanem nevetséges, annyira elképzelhetetlen:)
2013. aug. 26. 22:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Jéééé, mintha én írtam volna! Én is 16 vagyok :)
2013. szept. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!