Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet lenne meglátogatni Őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne meglátogatni Őt?

Figyelt kérdés

Szóval komplikált a történet. Szerelmem nagyon messze él tőlem és ez távkapcs. Kihűlt a dolog az ő oldalán, valószínűleg a viták+táv+nehézidőszak miatt.

Nem vagyunk rosszban, de ő mindenképpen be szeretné fejezni. Azt mondja még kicsit szeret és azonkívül én vagyok a legjobb barátja. De ez már nem a régi szerinte. Nincs kedve velem beszélgetni, de lehet hogy csak fáj neki a dolog és ezért. Sőt biztos.

De belegondoltam, hogy vajon mi lenne, ha hirtelen meglátogatnám és hívnám telón, hogy hahó gyere ki a reptérre, várok rád. Mellesleg neki is kéne kicsit buszoznia.

a) visszaküldhet haza Hungáriába...

b) kijön, mászkálunk és semmi nem változik

c) egymásvállánsírásmindentmegbocsájtás


Szerintetek? :S Ramatyul érzem magam...


2010. ápr. 24. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem tutira látogasd meg, nem fog hazaküldeni.
2010. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, hogy éppen melyik városban fog tartózkodni, így kb. neki is kell majd utaznia egy kicsit. És ez már ront a dolog közvetlenségén.
2010. ápr. 24. 15:45
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem is menj el hozza...elore deritsd ki h hol van,es lepd meg teljesen:).........ok de kozben eszembe jutott valami,es ha valojaban azert akar toled elvalni mert van neki masik,csak ezt nem vallja be:(...es te odamesz,es azzal van...akkor mi lesz....:(...de hat inkabb pozitivan kell gondolkozni,ez csak ugy beugrott meg a jo gondolat melle.
2010. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam már erre, de emberileg megbízok benne. Nem valószínű, hogy van valakije.

Amúgy sajna nem tudom kideríteni, mert ha már elkezdek tapogatózni, akkor leveheti mit akarok. És már mondta nekem, hogy nem szeretne találkozni.

2010. ápr. 24. 15:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el hozzá.
2010. ápr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

és mit oldana meg, ha egyszer meglátogatod? semmit

vagy kint is maradnál? mert az úgy már más


objektív okai is lehetnek, ha nem örülne neki, hogy hirtelen mittoménhány km-t kellene utazgatnia, hogy összeszedjen, lehet, hirtelen meg sem tudná oldani...


elég hirtelen, átgondolatlan ötlet


egyébként én a b-t valószínűsíteném

2010. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, tudom jól, igazad van. De hidd el nekem, te is tudod, hogy ilyen állapotban csődöt mond a logika... Egyszerűen alkalmazhatatlan. Baromi sok buktatója van a dolognak, de nem gondolok rá. Nincs más választásom, nagyon szeretem.
2010. ápr. 24. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:

mindenképp menj!!!

ha nem mész el hozzá, akkor életed végéig bánni fogod, hogy nem tetted meg. és benned lesz, hogy mi lett volna ha meglátogatom... menj el, ott minden kiderül és utána bármi lesz jobban fogod érezni magad, mintha nem tetted volna meg:)

2010. ápr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Félek, hogy helyrehozhatatlan. :(
2010. ápr. 26. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!