Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jó ötlet lenne meglátogatni a...

Jó ötlet lenne meglátogatni a párom kislányát?

Figyelt kérdés
Párom két éves kislánya kórházban fekszik, párom azt mondta, hogy menjek be vele a kórházba. Én nem szeretnék ósszebalhézni a volt asszonyal. Most mit tegyek?
2013. okt. 12. 16:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak látásból ismered, akkor valószínűleg elég friss a kapcsolatotok. Nőként te igazán átláthatnád érzelmi szempontból a helyzetet: az anyuka gondolom elég ideges most anélkül is, hogy az új barátnő bejárkálna a lányához (ami azért baj, mert idegeskedhet, mikor fut össze veled).

Menjen be a párod egyedül, a kislánynak most a szüleire van szüksége, te meg megismerkedhetsz vele nyugodtabb körülmények között, ha már meggyógyult.

2013. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Remélem a párom nem sértődik meg.
2013. okt. 12. 17:16
 13/19 sippara ***** válasza:
100%
Mondd meg a párodnak, hogy nem szeretnéd tovább terhelni most ezzel az exet (amúgy is elég friss lehet neki még a dolog, ha csak két éves a pici), de lélekben ott leszel, otthon támogatod. Akkor látnám értelmét a bemenetelnek, ha a kislánnyal jó kapcsolatod lenne, és ő maga kérné, hogy meglátogasd. Jobbulást neki!
2013. okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

12-es,

ha szépen felvázolod, hogy aggódsz te is a kislányért, és abszolút nyitott vagy az ismerkedésre, akkor nincs oka megsértődni. Inkább lesz rád büszke (remélhetőleg), ha azt mondod, hogy a békesség kedvéért otthon ismernéd meg a gyereket.

2013. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
42%

Kétéves kislány kórházban fekszik...

Az anyukának kisebb gondja is nagyobb annál, mint hogy veled balhézzon!

2013. okt. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék be. Ne gerjeszd a feszültséget. Semmi közöd a kislányhoz. Ha több éve együtt lennétek, több közös programmal, ottalvással a hátatok mögött, más lenne a helyzet. Nem tudom anyukát ismered e, de nem ez a megfelelő alkalom az ismerettség elmélyítésére. Én borzasztó rossz néven venném, ha apukb behozná a 'friss szerzeményét' családosdit játszani, mikor a gyerek rosszul van, és kórházban van. Itt nem az ex a balhés, hanem a párod tapintatlan.
2013. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem mennék be. Kivéve, ha annyira szeret és ragaszkodik hozzád a kislány, hogy vár, vagy ha a párod és te nevelitek. Ha a volt feleség neveli és te csak a párod barátnője vagy, akit látott néhányszor a kislány, akkor szerintem ne, csak megnehezítenéd a helyzetet.


Itt most nem csak arról van szó, hogy: mert a párod szeretné. Szerintem inkább a beteg kislány érzéseire legyél tekintettel és ennek függvényében dönts.

2013. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igy nem mennék be, legalàbb is egyedül nem, nekem abszurd szituàcio lenne, ha pàrom is jönne, oké, de igy nem. De neked kell érezned!
2013. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én sem mennék. Azt hittem, hogy 5-6-7 éves, jóban vagytok, de így ne.
2013. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!