Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves kortól érdemes a...

Hány éves kortól érdemes a gyereket elvinni 3D moziba?

Figyelt kérdés

Tervezem, hogy két lány csemetémet elviszem moziba. Úgy szeretnének. Sajnos sok jó filmet nem adnak, most a Turbó ( http://www.youtube.com/watch?v=6S4FCagd8HE) és\vagy a később vetítendő Jégvarázs ( http://www.youtube.com/watch?v=AXdQjHq4djQ) jöhetne szóba. A 4 és 6 éves kislányaim nézek már otthon ilyen Jégkorszak szerű high-tech rajzfilmeket, de a 3D még kimaradt az életükből. Lehet, jobb is?

Véleményeket várok!



2013. okt. 14. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

6 éves kor alatt nem engedik be a moziba. Kint van a moziműsoron is.


4 évesnek szerintem túl intenzív inger egy ilyen. Nem is biztos, hogy végig tud ülni egy fél órás filmet sem, arról nem is beszélve, hogy lehet meg is rémül tőle. Óriási vászon stb...

Talán nem is fog látni semmit az egészből, mert nem is lát ki a székből, és amúgy nem jó rá a szemüveg sem. A kis agya sem biztos, hogy érdemben össze tudná rakni a képet. Nem kell ilyen kicsi gyereket ezzel ingerelni. Ezért sem engedik be.

2013. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Mi a 4 és 6 éves fiainkat vittük el a GRU 2-re. Nagyon élvezte mindkettő. Én mondjuk speciel sokkal jobban aggódtam azon, hogy nem fogják bírni pisiügyileg, ezért Nestea-t vittünk, aminek jó nagy a szája és végszükség esetén lehet bele üríteni, de szerencsére nem kellett. Szerintem nyugodtan vidd el őket, élvezni fogják.
2013. okt. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az agy össze tudja rakni a képet, a kérdés, hogy reagál erre egy 4 éves gyerek. Egy hatalmas csiga rohangál előtte, nem biztos, hogy jó az neki:)
2013. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Te is olyan szülő vagy aki azt hiszi, hogy a DC és a Marvel gyerekfilmeket gyárt és egy 4 évesnek gáz, h kimaradt eddig az életéből a 3D.

Majd nézd meg az előtted/melletted ülők fejét amikor 3x mentek wc-re és a gyerekek folyamatosan kérdezgetik, hogy mi miért történt,ki kivel van...

2013. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, okosabb nem lettem.
2013. okt. 15. 04:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom, a kérdés arra irányul, hogy mikortól tudja élvezni a térhatást és nem árt-e neki.

Erről találsz infót:

[link]


vagy a keresőben még vannak további találatok:

[link]

2013. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!