Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha apám viselkedése...

Normális, ha apám viselkedése ennyire hatással van rám?

Figyelt kérdés

9-14 éves koromig apámat csak szombaton és vasárnap láttam, mert messze dolgozott.


Azóta itthon fekszik, hébe-hóba dolgozik. Nem ért a szóból.


Ma (is) nagy vita volt. Nekem esett, hogy ne foglalkozzak vele, különben is van mit csiszolnom a jegyeimen (tanulási nehézségeim vannak, papírom is van róla, de igyekszem!)


Teljesen elszúrt apám mindent. Bele sem kezdek, mennyi mindent csinált, szúrt el. Hajlandóságot sem mutat arra, hogy akarna dolgozni.


Most rosszul érzem miatta magam. Hatással van rám, hogy ilyen lusta.


19l (13. oszt.)



2013. okt. 15. 20:30
 1/1 anonim válasza:

Tanulj, tanulj és tanulj!

Lehet, hogy iszonyú nehéz lelkileg, hidd el nekem is és még sokmillió embernek is, de 13.-as vagy (gondolom leérettségiztél) ha nem akkor arra gyúrj. Tanulj oszt.társakkal, barátokkal, rokonokkal, akivel csak lehet. Nagyon rossz elhiszem, de ne rontsd el az életedet pont most, amikor az egyik legmeghatározóbb korszakban vagy. Mutasd meg apudnak is, hogy van kire büszkének lennie. :)

Ha gondolod írj üzenetet. :)

2013. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!