Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők mért aggódtok ha a...

Szülők mért aggódtok ha a 14-15 éves gyereketeknek még nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Én nem kívánok pácát törni senki felet de szerintem a normális kapcsolathoz érett gondolkodás szükséges.

És már bocsánat de egy 14 éves kamasznak ilyenje még nincs.

Tehát nem értem h mire ez nagy aggodalom a szülök részéről ?

Sajnos én is már 14 évesen ezt hallgattam és nagyon idegesített a dolog.


De szaladjunk egy kicsit előre mi van ha a szülői unszolósra elkezd csajozni /pasizni majd becsúszik egy gyerek.

Mert szellemileg éretlen és nem tudja ezt kezelni nem tud védekezni... Majd a gyerekből lesz bűnbak h h lehet ilyen felelőtlen.

Pedig ez nem az ö hibája hanem a szülői nyomásé ami akarata ellenére bele hajszolta egy kapcsoltba.


Akinek nem inge ne vegye magára.



2013. okt. 23. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem új. Nekem 14 éves koromban nem ezen járt az eszem.
2013. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én épp hogy örülök ha normális tempóban fejlődik, és ilyen idősen még nem jár az esze párkapcsolaton.
2013. okt. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
a bátyámat kiskorunkban apám rendszeresen azzal piszkálta, hogy tuti homokos, mert 14 évesen még nem volt barátnője, nem is érdekelte a dolog, és inkább a haverjaival hülyéskedett. 18 évesen kezdték el érdekelni a csajok, egész addig hallgatta a hülyeséget, sőt ha fater bepiált akkor teljesen belelovalta magát abba hogy a fia b.u.zi, és csapkodott meg cirkuszolt hogy kidobja a házból. úgyhogy van ilyen idióta szülő, tapasztaltam.
2013. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ilyet még nem hallottam, hogy a szülők hajszolják bele a gyereküket kapcsolatba ilyen fiatalon. inkább a 14-5 évesek kérdeznek ilyet, hogy nem gáz-e h nem volt még pasim/csajom.
2013. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nekem nem ilyenek a szüleim, igazából soha nem erőltetnek semmit, ami épp nem fontos.
2013. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki szülői unszolásra randizik, még közel sem biztos, hogy szexelni is fog, sőt.
2013. okt. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

14 évesen olyan otthonülős kis penészvirág voltam, h anyám azon parázott, ott maradok a nyakán :)

18 éves koromban meg nem győzte nyomon követni hogy épp melyik fiú tetszik, melyik udvarol, és kivel járok :)

2013. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem általában azok a szülők viselkednek így, akik kapcsolatfüggők vagy akik homofóbok. Nyilván pl. az a nő, aki életében egy percet nem töltött egyedül, vagy ha igen, akkor életképtelennek érezte magát, azt hiszi, csak az a normális létállapot minden embernél, ha mindig van valakije. Ergo ha a lányának 15 évesen még nincs pasija, akkor baj van vele.

A másik kategóriát is gyakran látom, főleg fiúk esetében. Volt osztálytársam öccse is 18 évesen jött össze az első lánnyal életében (pedig nem volt kocka meg lúzer sem). Na anyuka ott sóhajtozott, hogy jaj, már azt hittem, hogy meleg vagy.

Fiúknál meg lehet egyébként az is, amikor a hülye szülő azt hiszi, hogy a normális férfi/fiú az a röptében a legyet is/végigk.rja a fél osztályt típus, és nem elég férfias, ha nem ez érdekli 14 évesen.

2013. okt. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

az én anyám pont az ellenkezője

16 éves vagyok és nem engedi, hogy párkapcsolatom legyen, egy volt, akkor is szakítanom kellett, mert anyám úgy megvert azt hittem ott maradok

2013. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Nádszálkisasszony ***** válasza:
A saját szüleimből kiindulva a hajukat tépték volna, ha hazaállítok egy fiúval 14 évesen :) Nem tudom, te milyen körökben mozogsz vagy lehet, hogy ennyit változott a világ!? :D
2013. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!