Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek a kapcsolatomat? Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

A barátom idősebb nálam.Ez közöttünk nem jelent semmi gondot.

De a szüleim még nem tudnak róla/rólunk és már ideje lenne elmondanom nekik.

17 év van közöttünk,én 18 éves vagyok.



2013. okt. 23. 20:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha valaki 35 évesen elég tökös ahhoz, hogy 17-18 éves tinilányok után rohangásszon, akkor ahhoz is legyen, hogy ne 1 év után mutatkozzon be a szülőknek. (már ha valóban fontos neki a lány, és az, hogy a szülők normálisan álljanak a dolgokhoz.) Nem egyszerűbb az, hogy akkor előbb derüljön ki, hogy valójában egy normális pasiról van szó? 35 évesen azért kellene annyi eszének lennie valakinek,hogy igen is a lány mellé álljon, és minél előbb biztosítsa a szülőket, hogy nem egy vadbarom aki futó kalandokat keres. Aztán vagy megemészti a szülő, vagy nem, de ha valóban egy rendes férfiről van szó, és csupán pech, hogy pont 17 év a korkülönbség, akkor az idő úgyis őket fogja igazolni és a szülők is nyugodtabbak lesznek. De úgy, hogy nem is ismerik, és se a lány se a pasi nem is ad lehetőséget erre, akkor ne csodálkozzanak, ha sokkolódnak, pláne hogy már 1 éve tart a dolog..
2013. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nos elég gáz,ha 1 éve együtt vagytok a szüleid nem is tudnak róla,és a fickó az apád lehetne,nos én nem mondanám túl komolynak a dolgot,de nem örülnék,ha alányomnak apa komplexusa lenne és 1 évig titkolná.
2013. okt. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden rendben a kapcsolatotokkal, akkor miért is kellett titkolni egy évig? :) Ennyit erről. Te is tudod, hogy nem fog működni, csak nem vagy hajlandó belátni. De majd meglátod. :)
2013. okt. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

te ismered a szüleidet, és neked kell tudni a választ. én is 18 vagyok, a párom 39. lehet lehurrogni, hogy gyerek vagyok, ő meg pedofil (sokan nem is tudják a szó jelentését) és nem érdekel hogy ki milyen őrültnek tart, de szeretjük egymást.

Hihetetlenül egymásra vagyunk hangolva, és el se tudom képzelni más mellett az életem. Tudom hogy még előttem az élet, de a szerelmem egy örök fiatal ember, teli optimizussal és energiával, ezért sem félek.

az én szüleim tiltottak tőle, brutális módon. És máig sem értem, miért nem fogja fel egy szülő hogy a tiltott gyümölcs a legédeseb.Többet nem is szeretnék írni az életemről. és is hibás voltam, de nem tudom hogy meg tudom-e valaha bocsátani a szüleimnek azokat, amit tettek. szörnyű dologok történtek.

Szóval ízt az egyet tanácsolnám, hogy nagyon okosan csináljátok a dolgot, hogy ne fájjon senkinek sem. beszéljetek meg mindent alaposan a barátoddal, ha tényleg komolyan gondoltátok.

2013. nov. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát én is ahhoz a táborhoz tartozom aki 'ellenzi' ezt a dolgot, szóval én nem örülnék neki meg nem is nagyon értem..

Van több eset pl.: tényleg működik és szerelem van, vagy csak a sex miatt, ugye ki ne élvezné egy 18 éves csaj társaságát.. :D és nem véletlen h ez jut eszébe a legtöbb embernek először, ne legyünk naivak, meg stb.

Nem tudom h a te/ti esetetekben melyik verzió áll fönn de tulajdonképpen mindenki azt csinál amit akar, bizonyos kereteken belül. Ha neked ez okoz boldogságot akkor go, és vagy összejön vagy nem. Mindenkinek megvan a maga problémája, még csak 22 éves vagyok de ha visszagondolok h hogy gondolkodtam 18 évesen hát... :D még most is inkább vagyok gyerek mint felnőtt. Mindenki érettnek és okosnak gondolja magát de majd rájössz te is h hogy is működnek a dolgok.

Az meg teljesen fölba**ott amiket itt egykét kommentelő írt, nem az h én annyira okos lennék de áhh nem is írom inkább le, az ostobaság határtalan.

2013. nov. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!