Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sokkot kaptam, ti erre hogyan...

Sokkot kaptam, ti erre hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok a férjemmel, most várjuk az első babánkat, 21 hetes kismama vagyok.

Tegnapi napon ő dolgozott, én egyedül voltam a házban, csöngettek.

Egy 15 éves lány állt az ajtóban, és azt mondta, az apukáját keresi.

Mondtam neki, hogy biztosan tévedés lesz, mert csak mi lakunk itt.

A kezembe adott egy fényképet a férjemről, és a születési anyakönyvi kivonatát is, amiben az ő neve szerepel apaként.

ránéztem a lányra és számomra egyértelművé vált, hogy ő tényleg a lánya, a szeme, az orra, az egész arca..

együtt megvártuk őt, bár én akkor már nem láttam az idegtől, mert addigra kiderült hogy a férjem tudott a lányáról mégsem látogatta, gyerektartást sem fizetett, én meg ott állok, hogy az egészről semmit nem tudok, terhesen, mint egy idióta.

17 éves volt akkor, az anya is, aki azt mondta, szedi a gyógyszert, közben nem szedte, de engem az zavar, miért nem tudok erről ennyi év után?

így kell ezt megtudnom?

nem is tudom mi a kérdés bennem, össze vagyok zavarodva.

a lány szeretne találkozni az apjával, én meg nem tudom hogy álljak hozzá, mármint a férjemhez, hazudott.

ti mit tennétek a helyemben?

mentegetőzik, bocsássak meg, nem akart felelőtlennek tűnni a szememben, stb.


2013. okt. 26. 19:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
26%
Ha csak nem jó az anyagi helyzeted,akkor nem tudsz mit kezdeni,maximum keresel egy másik férfit.Ilyet nem hiszem,hogy meglehet bocsájtani,vagy el lehet felejteni.Maximum enyhül a dolog,de sosem fogsz benne megbízni.Ugyanis nem tudhatod,hogy titeket ki elől titkol el,vagy fog eltitkolni.Az is lehet,hogy szeretőt is tart,vagy megcsalt már.Egy ilyen férfinál semmi sem biztos,én azt mondom.
2013. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
31%
Ez kamu! Persze, csak te voltál otthon egyedül, a csaj megvárta veled a férjedet, látható a hasonlóság...stb...
2013. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Súlyos és alapvető hibát követett el a férjed veled szemben.


Nagy fokú jellemtelenségre, gyávaságra utal.


Most neked nagyon nehéz, mert a közös babátokat várjátok, mert szereted.


Erre nincs recept. Sajnos neked kell megvívnod magaddal a harcot, hogy mellette maradsz-e annak ellenére, hogy 1005-osan megbízni benne már soha nem fogsz.

2013. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy ezt tudatnia kellett volna veled. Nagyon csúnya húzás volt tőle, hogy eltitkolta, én se nyelném le neki csak úgy simán.

Viszont ha őszintén bocsánatot kér, és ha úgy gondolod, hogy már benőtt a feje lágya, akkor talán szemet hunyhatsz felette. Nagyon komolyan el kell beszélgetnetek, hogy hogyan képzeli el a jövőt, van-e még valami, amit tudnod kellene, miegymás... Próbáljátok megoldani ezt a helyzetet. Neked sincs más választásod, mint megbékélni a dologgal, mert gondolom, te se akarsz ezért elválni. Ezt ketten kell rendbe tennetek...

2013. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
34%
Ugyan, műbalhé a semmire.
2013. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen én is sokkot kaptam volna. De most már mit tudsz tenni, ha igazán szereted a férjedet és õ is viszont,akkor megbocsájtasz neki.

Kérdezd meg azt is tõle, hogy mi az,amit még eltitkol elõtted?

2013. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy sokkolt a dolog.... Nyilván el akarta felejteni az egészet, azert nem szólt róla. Egy nem kívánt gyerek, akivel nem tartotta a kapcsolatot.... Nem mondom hogy helyes volt eltitkolni, de valahol érthető.

Hogy mit tegyél, azt neked kell tudni. "Veszni hagyni" az elmúlt negy + evet es élni az egyedulallo anyák életét, vagy túllépni rajta es megpróbálni ugy élni! ahogy eddig. Hogy a lánnyal tartja e a kapcsolatot a jövőben az legyen az o döntése, ebbe en nem szólnék bele a helyedben semmiképp.

2013. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
12%

2-es, mi olyan hihetetlen ebben?

veszélyeztetett terhes vagyok és nem tudok dolgozni,itthon vagyok egész nap és igen megvárta azt a két órát, mert én nem akartam kidobni,mondtam, hogy várja meg nyugodtan, inkább beszélgettem vele.

a címet pedig az anyjától tudta, mert anno évekkel ezelőtt még a szüleivel élt a férjem abban a házban, amiben most már csak mi ketten lakunk, nem értem miért kell belekötni mindenbe, inkább menj vissza játszani a legókkal.

2013. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
96%
Kerdezo, legkozelebb figyelj, hogy ha kérdést teszel fel, a kommentedet is ugyanarról a regisztrációrol írd meg....
2013. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
15%

a kérdező vagyok, nem szeretnék beleszólni egyáltalán, hogy tartja e a kapcsolatot a lányával, engem az zavar, hogy hazudott nekem.

engem az érdekelne, hogy nálatok ez váló ok lenne?

mert soha nem találkozott titokban a lányával, de mégis úgy érzem, hogy ez elég nagy hazugság volt.

7 év együtt, 4 év házasság, első közös baba, nem tudom mit tegyek.

2013. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!