Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sokkot kaptam, ti erre hogyan...

Sokkot kaptam, ti erre hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok a férjemmel, most várjuk az első babánkat, 21 hetes kismama vagyok.

Tegnapi napon ő dolgozott, én egyedül voltam a házban, csöngettek.

Egy 15 éves lány állt az ajtóban, és azt mondta, az apukáját keresi.

Mondtam neki, hogy biztosan tévedés lesz, mert csak mi lakunk itt.

A kezembe adott egy fényképet a férjemről, és a születési anyakönyvi kivonatát is, amiben az ő neve szerepel apaként.

ránéztem a lányra és számomra egyértelművé vált, hogy ő tényleg a lánya, a szeme, az orra, az egész arca..

együtt megvártuk őt, bár én akkor már nem láttam az idegtől, mert addigra kiderült hogy a férjem tudott a lányáról mégsem látogatta, gyerektartást sem fizetett, én meg ott állok, hogy az egészről semmit nem tudok, terhesen, mint egy idióta.

17 éves volt akkor, az anya is, aki azt mondta, szedi a gyógyszert, közben nem szedte, de engem az zavar, miért nem tudok erről ennyi év után?

így kell ezt megtudnom?

nem is tudom mi a kérdés bennem, össze vagyok zavarodva.

a lány szeretne találkozni az apjával, én meg nem tudom hogy álljak hozzá, mármint a férjemhez, hazudott.

ti mit tennétek a helyemben?

mentegetőzik, bocsássak meg, nem akart felelőtlennek tűnni a szememben, stb.


2013. okt. 26. 19:28
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk az is erdekes, hogy itt az elso babadat varod es fogalmad nincs róla, hogy a ferjednek mar van gyereke, a másikban meg a harmadik utan járó adókedvezmény érdekel, es a masik két gyerek mas anyukatol van.....

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2013. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
:DD
2013. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük 11-es:D
2013. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez tényleg érdekes.
2013. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
8%

légyszives ne ebbe kössetek már bele, miért baj, hogy két regisztrációm van? az egyik névtelen 4 éve regisztrált, a másik meg egy új amin vállaltam a nevem de az előzőt nem töröltettem, mert sok emberrel tartom ott a kapcsolatot. mind a kettő én vagyok. csak kettő között ugrálva néha összekavarodok, ennyi.


ti elválnátok emiatt? nem gondolnám, hogy megcsalna, vagy hazudozna másban, eddig legalábbis azt hittem bízhatunk egymásban.

2013. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
0%
a kérdésed amit bemásoltál, nem nekem lenne segítség, hanem a barátnőmnek, amire nem tudtam a választ és megkérdeztem.
2013. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, hogy két regisztrációd van, a baj az egymásnak ellentmondó információkban van.
2013. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
66%
Persze, hat hogyne.... Barátnő :)
2013. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
72%
Igen, es a barátnő is véletlenül épp márciusban fog szülni :) Hihihi :)
2013. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
2013. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!