Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el itthon hogy...

Lujzy kérdése:

Hogy mondjam el itthon hogy 1-est kaptam?

Figyelt kérdés
1-est kaptam németből :/ hogy mondjam el itthon, mert már rákérdeztek de én azt mondtam hogy nincs nálam a füzet amibe írtam. De nem akarok nekik hazudni. Tudom hogy nagyon mérgesek lesznek és nem fogja érdekelni őket hogy azért mert most 1-est kaptam attól még a bizimben nem lesz 1-es.
2013. okt. 28. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Így: "Anya, apa egyest kaptam németből. Nagyon sajnálom, de megígérem, hogy jobban fogok figyelni és többet fogok készülni rá. A következő dolgozatnál vagy felelésnél kijavítom."

Legyél őszinte velük. Lehet, hogy egy ideig mérgesek lesznek, de majd túljutnak rajta, főleg ha kijavítod.

2013. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tanultál, nem csináltad meg a házit, és ha ez először fordult elő, akkor mondd meg nekik, hogy most volt az első, és az utolsó alkalom, hogy egyest kaptál.

Haragudni fognak, de nem hiszem, hogy akkora patáliát csapnának.

Csak őszintén.

2013. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen át kell esni. Nem harapják le a fejed, a lecseszést meg gondolom, kibírod. Ne a kerülőutakon gondolkodj, hanem nézz szembe a következményekkel.
2013. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Tök ugyanez volt velem tavaly csak angolból:D

Én majdnem fél évig tudtam úgy titkolni mint te de aztán anyunak gyanús lett megtaláltaottmogy

2013. okt. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok bocs csak szarakodik a telóm:/ na szóval megtalálta leszidott megígértem hogy kijavítom ami meg is történt.Csak ezután mondtuk me apunak mivel ő a szigorúbb de még így is kaptam egy hónap büntit:D

Sok sikert!! Hátha te bátrabb leszel; D

14/l

2013. okt. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kapsz egy hatalmas lecseszést és el lesz felejtve.

Én szüleim is szigorúak voltak a tanulás terén, négyesnél rosszabb jegyet nem is vihettem haza, sőt a hármast is csak egyedül a mateknál nézték el mert az ment nekem a legnehezebben. De én amikor egyest vagy kettest vittem haza egyből jött a lecseszés hogy miért nem tudok tanulni meg mi az hogy nem megy. De persze segítettek a felkészülésben nincs gond, csak jött a fejmosás.

Ezen túl kell esni, úgysem fognak megverni érte.

2013. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A lecseszés sem olyan biztos. Mikor megkaptam az első egyesem nagyon földhöz vágott és alig mertem elmondani. Édesanyám konkrétan kiröhögött amiért ilyen apróságtól tartottam :D

Legyél egyenes és valld be, ígérd meg hogy kijavítod és a tanárral is beszélhetsz hátha megengedi,hogy felelj következő órán

2013. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, miért kaptad. De jobb, ha csak az egyesért szidnak le, esetleg büntetnek meg, mintha hazugságért is, nem?
2013. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!!!!

Elmondtam és nem szidtak le csak azt kérdezték hogy hogyan tudom majd kijavítani.

:)

2013. okt. 29. 20:53
 10/10 anonim ***** válasza:

4.-5. kommentelő vagyok:D

Na az tök jó:DD

2013. okt. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!