Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek a leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a leszbikus és meleg házasságról?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha már Magyarországon is elfogadott lenne.
2010. dec. 1. 16:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
26%
Nem érdekel, csak ne előttem csinálják, és főleg ne olyan provokatív módon mint ahogy a melegfelvonuláson szokás. Ja, és ne magyarázza és lobbizzon amelett, hogy ez a normális és a természet rendje. De mint mondottam ezek után nem érdekel, mindenki úgy szexel ahogy akar.
2010. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%
Én is örülnék, de meg kell elégedni a bejegyzett élettársi kapcsolattal. Ott is ugyanúgy fel lehet öltözni esküvősen:)
2010. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
4%

Ha diszkréten élik meg, nem nagydobra verve, mi több, fennhéjáznak vele, akkor le se sz*rom.

A gyereket, akit együtt nevel két homo, mindenesetre tudom sajnálni, én inkább azt a részét nem engedélyezném.

2010. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
És ha pl én összeházasodok a párommal Hollandiában, akkor az Magyarországon érvénytelen? Vagy hogy van ez? Mert természetesen én vissza szeretnék jönni, itt vannak abarátaim a családom és tulajdonképpen minden MAgyarországhoz köt! :)
2010. dec. 1. 17:06
 5/28 anonim ***** válasza:
91%

Én is örülnék, ha elfogadott lenne. Sőt engem az sem zavar, ha 'előttem csinálják', úgy értem utcán csókolóznak vagy ilyesmi. Hetero párok is csinálják és ők sem zavarnak, de ha zavarnának is egyszerűen nem néznék oda.

(Nem vagyok leszbikus.)

2010. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
Engem sem zavar, ha rajtam múlna már engedélyezve lenne.
2010. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Én leszbikus vagyok. De ezt én is úgy gondolom, hogy ha az emberekből ez ellen szenvet vált ki, vagy nem szívesen látják, akkor nem csinálom. 1 éve vagyok a barátnőmmel, és még soha életemben nem adtam neki egy csókot sem az utcán. Sőt igazából még a kezét sem fogom meg. Nem akarok senkit sem provokálni.

Viszont a gyerek résszel nem értek egyet. Illetve, ez társadalomfüggő. Mert pl abban biztos vagyok, h a párom nagyon jó anyuka lenne velem együtt, hiszen csodálatos ember. És lehet h együtt jobb embert tudnánk nevelni a gyerekünkből, mint néhány másik ember. Viszont ez a társadalom miatt kockázatos. Mert anak viszont nem akarok kitenni a gyereket, h újjal mutogassanak rá. Gondolkoztam a gyermekvállaláson, de egyelőre még fiatal vagyok hozzá.És majd késöbb meglátom hogy alakul a társadalom, mennyire lesz elfogadott a dolog.

2010. dec. 1. 17:13
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem fogod meg a barátnőd kezét mások előtt? Engem egy emberekkel teli villamosmegállóban megcsókolt. 1-2-en furán néztek, én meg jól összevesztem a barátnőmmel, hogy miért kellett ezt. Utána elgondolkodtam azon, hogy ha másoknak szabad egymást nyalni-falni, akkor én egy gyors csókot miért nem kaphatok.
2010. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
7%

Baromira unalmas.

Mármint az,hogy havonta ki van írva ez a kérdés.

Vagy lehet egy homoszexuális nem rendelkezik annyi intelligenciával,hogy hogy használja a keresőt?


Egyébként ellenzem és hála az égnek a magyar törvények is.Sőt nem is lehet honosítani

2010. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%
Na és ha valaki itt házasodik össze magyarországon, akkor az más országban érvénytelen. Szerintem nem.
2010. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!