Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lehet ennek az oka? Hogy...

Mi lehet ennek az oka? Hogy hassak rájuk hog egy kis bizalmat kapjak?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok 2 és fél hónap múlva töltöm a 18at!

Nekem olyan gondom van a szüleimmel hogy nem bíznak meg bennem, de nem tudom hogy miért. Eddig még pár kapcsolatom se volt. ez olyan téren nyílvánul meg hogy nem engednek sehova. okot sem adtam rá hogy így bánjanak velem! probáltam velük beszélni erről, de semmi!


2013. okt. 29. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, mert pontosan tudják, hogy le akar csúszni az a bugyi, de még jó lenne fenn tartani. Bár nincsenek illúzióim, naponta turkálsz benne...


Ezek a mai fiatalok...

2013. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jaj de drága vagy!! :D ne magadból indulj ki kicsi szivem!! ;) ne is haragudj de nem a szexuális életemeről kértem felvilágositást meg tanácsot!! de azért el mondok valamit 18 leszek lehet hogy már nem lenne kora ha a bugyi lecsuszna!! de ezt nem veled fogom meg beszélni!!
2013. okt. 31. 09:28
 3/3 anonim válasza:
Mutasd meg nekik hogy bízhatnak benned, akármi történjen. Ha valami ügyes-bajos gondja van a családnak, azt igyekezd úgy elintézni hogy tökéletes legyen és felfigyeljenek rád a szüleid. :)
2013. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!