Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jó az ilyen...

Szerintetek jó az ilyen szülő? Jól nevelte a gyereket? Ha mindenkinek ilyen lenne a szülője jó lenne?

Figyelt kérdés

Felkészítette az életre, ha éhezni sose éhezik az ember! Egyedül is megállja a helyét!


[link]



2013. okt. 30. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem egyáltalán nem normális dolog. Nézzétek meg mi lett belőle, tudom,hogy Paranoid Skizofréniája van, de akkor is. Hát nem mondom, nagyon büszke lehetne magára az apja,ha ezt látná. Gratulálok!!! -.-"
2013. okt. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Ez a BCSI egy gusztustalan pszichopata, orvosi eset. Nem először reklámozod itt.
2013. okt. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ki reklámozza? Én nem!
2013. okt. 30. 09:20
 4/6 anonim ***** válasza:
neee!! ez nem normális...összetalálkoznék vele az utcán..hát..kicsit ijesztő figura...
2013. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy hanta gép,1.5évesen emlékszik is mi tőrtént vele ott múlt volna ki.Unatkozik inkább fossa a szót ...
2013. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2es pedig ezt nem én írtam XD nekem van sok Bartosos kérdésem...de amugy szar nagyapja meg apja volt...mar ha igaz vmi abbol amit mond :-D
2013. dec. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!