Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem foglalkoznak velem a...

Nem foglalkoznak velem a szüleim és szeretethiányom is van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sose érdekelte őket hogy mi van velem és bármire szükségem volt mindig csak magamra számíthattam meg a haverjaimra. Egyszer bele keveredtem egy drogos ügybe ami miatt kórházba kerültem,na akkor aggódtak értem életükben először.A húgommal foglalkoznak csak mert jó hangja van meg modellkedik.Régebben én is énekeltem de megmondtam hogy nem akarom és akkor se foglalkoztak velem normálisan. Új suliba mentem és olyan ofőm van akit ismerek máshonnan és tőle kapom meg valamennyire az anyai szeretetet,ő meghallgat,foglalkizik velem, szeret és néha csak úgy felhívom,hogy találkozni akarok vele mert bajom van és sose mondja h nem ér rám anyámmal ellentétben. Van barátnőm,szeret csak tőle sem kapom meg azt ami hiányzik. Ezt csak egyetlen ember tudná megadni de az meg le se szar. Nem tudom mit kéne tennem,hogy rájöjjön h én is itt vagyok.

18/F


2013. okt. 30. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, probald meg tisztazni anyukaddal a helyzetet. Ne kezdjetek vadaskodni, hogy regen mi volt, mir segitett, mikor nem stb, mert mindenki mashogy emlekszik a tortenetre es csak veszekedes lenne. Inkabb fogalmazd meg mit szeretnel pontosan, konkretumokat es azokat ird le, add oda anyukadnak, cserebe o is irhat ilyet. Ha azt mondod neki h foglalkozzon veled tobbet, akkor az semmi ujat nem fog mondani neki es nehezen betarthato, de ha azt mondod neki, hogy pl. Kethetente szerdankent tartsatok anya-lanya napot mozival, vagy minden heten kedden este 8-9 ig beszelgessetek tarsasozas kozben stb, az mar konkretum, onnantol kezdve kozelebb kerulhettek egymashoz. Lehet o is fog olyat kerni, hogy minden nap pakold el a szennyes ruhas stb. A szeretetnek elobb tettekben kell megnyilvanulnia, ha sikeresek lesztek a tettek teren, megjon az erzes is.
2013. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Fogadj be egy kutyát, nevelgesd, szeretgesd!:) Sokszor egy kutya több szeretet ad bármilyen más embernél!
2013. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!