Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lagziba 3 éves gyerekkel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lagziba 3 éves gyerekkel? Eleven kisfiú, minden érdekli, szerintetek el lehet vinni?

Figyelt kérdés
Addig maradnék vele, amíg van kedve, apja várná csak meg a menyasszonytáncot.
2013. máj. 19. 21:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
En vinnem!:) hadd lásson valami izgit!:))
2013. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg is válaszoltad a kérdést. Amíg jól érzi magát maradsz vele, utána hazamentek.
2013. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Én mindenképpen szeretném vinni, meg is hívták őt is, csak hát félek, hogy másokat zavarna. Nem nagyon lesznek gyerekek. Sajnos ha nincs velem, nem tudnék úgysem kikapcsolni. Viszek majd mesekönyvet, színezőt, bár legjobban szaladgálni szeret. :) De bírom a tempót, majd kocogok utána :)
2013. máj. 19. 21:56
 4/26 anonim ***** válasza:
69%
egy lakodalomban mindig a gyerekek a legjobb fejek, és akkor is bírják, mikor mi három kávé után már meg akarunk halni. :)))
2013. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
47%

Engem idegesítenek a rohangáló óbégató kölkök. Persze mindig igyekszem elnézően mosolyogni, mint mások velem együtt.


Este különben is már ágyban a helye.

2013. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat, tiszta para vagyok miatta, hogy mi lesz, hogy fogja bírni (és mások Őt...) de akkor sem akarom lepasszolni. :)
2013. máj. 19. 22:03
 7/26 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem akkor minek írtál kérdést?? Amikor pontosan tudod, hogy elviszed magaddal és nem fogod senkinek lepasszolni. Akkor miért kérdezel egyáltalán?

Engem személy szerint csak a hisztiző gyerekek idegesítenek, meg azok a gyerekek akiknek az anyjuk azt hiszi hogy mert gyerek mindent lehet neki.. Ha csak szaladgál, elvan, és nem bömböl, ordít, nem turkál az ennivalómban addig nem zavarnak.

2013. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig elvittük őket 2 éves koruktól. Ameddig bírták ott voltak, utána vagy hazamentünk mindannyian vagy anyukám/ismerős lány vigyázott rájuk, mi pedig visszamentünk. Évi 2-3 alkalom ennyi "buli" nekik is kell:)
2013. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%
7: Nyilván a szülők nem hülyék általában. Ha a gyerek nyűgös hazamennek vele. Esküvőről, bárhonnan ahol nem kötelező lenni.
2013. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%

Figyelj! Mindenki igyekszik tolerálni a kisgyerekeket, de egy lagzi esetében meg sem merném kockáztatni, hogy a gyerekem tönkretegye két ember legszebb napját.

Ha para vagy, és lepasszolni sem akarod, akkor NE vidd el a lagziba.


Hidd el, hogy a legtöbb anyuka elfogult a gyerekével. Ha vísit, rohangál, rosszalkodik, akkor ők csak moslyognak, hogy milyen édesen eleven. De hidd el, hogy mások ettől falra másznak. Ne tévesszen meg, hogy senki sem meri a szemedbe mondani, hogy vidd már ki a gyerekedet, mert idegesítő!


Az anyukák nyugodtan pontozzanak le!

2013. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!