Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek még mit tehetnék...

Szerintetek még mit tehetnék ha ilyen az anyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Eléggé nagy a problémám sajnos nem tudom, hogy mit tehetnék még, de már totál kivagyok anya végett. Anyukám lebetegedett évekkel ezelött és elveszítette az állását. 1 évig mást se hallgattam töle csak, hogy igy a volt munkahelye meg úgy a volt munkahelye...Megkért, hogy beszéljek a volt munkáltatójával. Anyáért ezt is megtettem, megprobáltam, de hiába kértem h vegyék anyát vissza akármilyen munkakörbe nem jártam sikerrel. Ezután mégegy év eltelt és idöközbe lett munkahelyem. Arra gondoltam h megprobálok ott anyának állást ahol én avgyok és addig nem hagytam békén az én munkáltatómnak még felvette anyát. Gondoltam talán megnyugszik amjd ettöl hiszen 50évesen neki nem lenne könnyü. Sajnos nem így történt ugyanis még mindig a volt munkahelyét majmolja. amivel engem totál kikészit már. Szerintetek mit tehetnék? 2éve mást se hallgatok töle csak a volt munkahelyét és ha kiszámolom a dolgokat gyakolatilag ö miatta 19éves korom ota nincs normális életem és már 23 éves vagyok. De a legjobban ez öről fel hogy mindig a volt munkahelyét majmolja és otthon semmi nem változik meg holott adok neki a fizetésemböl meg neki is van már fizuja....Ti mit tennétek a helyembe?
2013. nov. 1. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Majmolja=?
2013. nov. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt nincs mit tenni. Édesanyád depressziós, mániás ráadásul.


Ha lehet, sürgősen elköltöznék.

Ne hagyd tönkretenni az életedet, de a szemed mindig rajta legyen, vigyázz rá.


A mániáját hadd hajtogassa, ezen nem tudsz változtatni. Engedd el a füled mellett.


Amint rákezd, bólogass megértően, aztán kezdj el másról beszélni, vagyis terelj.


Ez van, neked ez jutott, s ezzel kell együtt élned.


De a saját életedről ne mondj le!

2013. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig dolgozott ott? Valószínűleg igazságtalanságnak érzi és sok munkája van ebben. Keress fel egy pszichológust, anyád nem tudja elengedni a múltat.
2013. nov. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! 13 évet dolgozott ott....valóban igazságtalanságrol van szó...csak tudod sajnálom, emrt az anyukám meg minden szeretem nagyon ezért is segítettem neki ennyit csak engem készít ki totál ezzel az egésszel most már, hogy feszt csak egyet dolgot fúj....
2013. nov. 1. 13:45
 5/7 Ellcsi91 válasza:
Édesanyádnak pszihológushoz kell mennie.Amikor meg állandóan nyaggat a szövegével,vagy menj ki a szobából vagy,sétálj egyet,de azért ne hanyagold el...csak akkor hagyd kicsit magára amikor nyaggat,talán észreveszi magát..
2013. nov. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kései Sirató ***** válasza:
Édesanyádnak pszichológushoz kellene mennie. Egy másik megoldás pedig az lenne, ha keresnél egy ügyvédet és beperelnétek a vcolt munkahelyét. Nagyon sok munkajogi pert nyernek kirúgott dolgozok, talán ettől megnyugodna. Sok sikert!
2013. nov. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Küldd el pszihológushoz!
2013. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!