Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem lehet békén hagyni?

Miért nem lehet békén hagyni?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel szakított velem a párom 3,5 év után, erre anyám itt hisztizik, hogy miért nem takarítottam ki minimum a szobámat..

Tök tiszta inden amúgy, mert naponta takarítok..


Semennyire sincsenek tekintettel rám.. Minek bőgök, mit hisztizek...


2013. nov. 1. 13:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Pedig csak csendben ülök a szobámban..
2013. nov. 1. 13:29
 2/11 A kérdező kommentje:
5 perce is bejött, magyarázott valamit, üvöltözött velem.. Annyira kivagyok, azt sem tudom már, hogy mit mondott
2013. nov. 1. 13:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
20
2013. nov. 1. 13:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindössze azért kérdeztem a korodat, mert így akkor azért van lehetőséged dönteni. Menj el egy kicsit otthonról, sétálj, szép idő van (legalábbis itt:). Ez a fájdalmadon nem segít, de legalább nem cseszegetnek egy darabig. Illetve meg is kérheted anyukádat, hogy most hagyjon békén. Egyetemista vagy? Mert a kolesz jó megoldás az otthoni zavarás ellen. Csak a hétvégét kell kibírnod. És mi nők azért bőgünk mert megkönnyebbülünk, legalábbis sokunk.
2013. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy az élet nem áll meg egy szakítás miatt. Az ilyen tiniszerelmek mindig véget érnek, szóval kicsit megértem, hogy az anyád nem veszi komolyan. Visszanézve te sem fogod. Persze ettől még nem kéne zaklatnia, de ha zavar akkor menj el otthonról.
2013. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tiniszerelem. 1 hónap múlva véglegesen hozzáköltöztem volna, 4 hónapja jegyben jártunk.
2013. nov. 1. 14:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előzővel, menj el otthonról, nem kötelező ezt elviselni. Majd ha megnyugodtál hazamész.
2013. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem attól tiniszerelem, hogy komolyan gondoltátok vagy sem, hanem attól, hogy 16 évesen kezdődött.
2013. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tehát ha összejönnek 16 évesen, és lehúznak együtt 40 évet, az is tiniszerelem.

Mekkora egy idióta vagy...

2013. nov. 1. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!