Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem lehet békén hagyni?

Miért nem lehet békén hagyni?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel szakított velem a párom 3,5 év után, erre anyám itt hisztizik, hogy miért nem takarítottam ki minimum a szobámat..

Tök tiszta inden amúgy, mert naponta takarítok..


Semennyire sincsenek tekintettel rám.. Minek bőgök, mit hisztizek...


2013. nov. 1. 13:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát eddig a pártodat fogtam, de ez a kijelentésed.... Azért nem kellene ennyire műveletlennek lenned, mert csak magadat alázod le... Ja és ha éppen tudni akarod, akkor elmesélem, hogy akik 16 évesen összejöttek, és lehúztak együtt 40 évet, azok azt mondják, hogy TINISZERELEM VOLT. Nem azt hogy ez egy tiniszerelem. De hagyjuk is, megnézheted a pontszámomat, hoy eddig a pártodat fogtam, de azthiszem itt az idióta az te vagy. Legalábbis a fogalmakkal nem vagy tisztában. Grat.
2013. nov. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!