Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A noverem baratja mindenbe...

A noverem baratja mindenbe beleszol foleg ami a paromat illeti. Nem egyszer tragar szavakat vagott a fejemhez de eddig probaltam turtoztetni magam. Mit mondjak neki amivel beken fog hagyni?

Figyelt kérdés
Es sztem eleg beteges az is h feltrte a facebookonat. Mindenre kivancsi. Es van par baratja akik latnak engem a baratommal es ezt tovabbitjak neki.. Kezdek felni h nem vagyok biztonsagban..es feltem a noveremet is ..
2012. nov. 20. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem vegyél be egy marék leszarom tablettát és éld az életedet nyugodtan.
2012. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért törte fel a facebookodat?? A családod ehhez mit szólt? Ahogy így leírod, tényleg beteges a faszi. A nővéred gondolom csak hallja, ahogy beszél veled, nem?? Semmit nem reagál?
2012. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem, miről is van szó pontosan? Nem látom az összefüggéseket, így elég zavaros.
2012. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudod az a baj ezzel,ohgy ő nem a nővéreddel akar lenni hanem veled.....
2012. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy is mondják? Ne zörög a haraszt...


Szóval szerintem előbb nézz magadba.

2012. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is valamit akar tõled a gazember!
2012. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem téged akar nem a tesód. Normális ember ilyet nem tesz. Féltékeny rád, egyértelmű. A nővéred ezt tudja? Legyetek óvatosak, de én a helyetekben megszakítanék vele minden kapcsolatot. Szép finoman, nehogy durvább vége legyen..
2012. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szoval a lenyeg: amiota osszejottem a baratommal azota folyamatosan 'terrorizal' ( pl szettorte bicskaval a telefonomat amit anno egy hete kaptam a baratomtol). A noveremen latszik h nem tudja hova alljon. Meg itt az is a gond, hogy neki ez a fiu az elso szerelme. Igy termeszetesen h ennyire kiall erte megha tudja h nem neki van igaza. Jahh es + a fiu hozzank koltozott egy ideje szoval azota egesz nap csinalja.
2012. nov. 21. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!