Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek anya féltékeny a...

Szerintetek anya féltékeny a barátaimra?

Figyelt kérdés

Akárhányszor mondom, hogy megyek valahova, mindig próbál visszatartani, hogy miért pont most, ma ezt meg azt akart csinálni, ma ebben kellett volna segíteni.

Amikor mondja, hogy levisz akkor az állomásra, mindig majdnem lekésem a vonatot, mert kényelmesen elidőzik, még gyorsan meglocsolja a virágokat. Valamikor meg miatta voltam késésben, és az istenért se akart levinni, csak mondta, hogy ne menjek, maradjak itthon.

Mindig talál valami kifogásolhatót a barátaimban, és már szinte félek, amikor bejelentem, hogy most xy-nal elmegyek pl. moziba.


2013. aug. 15. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
igen,lehetséges vagy csak félt..?
2013. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Félteni? A barátnőimet már 6-10 éve ismerem. Tudja, hogy megbízhatóak, sosem vittek rossz irányba. Van olyan barátnőm, akit még csak 1 éve ismerek, de róla is megbizonyosodhatott már, hogy megbízható.
2013. aug. 15. 09:40
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
lehet félt hogy elveszít,túlságosan ragaszkodik hozzád,és ezáltal féltékeny a barátaidra, elég időt szoktál tölteni anyukáddal?még nem kérdezted őt evvel kapcsolatban,hogy miért csinálja ezt?
2013. aug. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem csak nehezen dolgozza fel, hogy egyre önállóbb vagy, hogy egyre kevesebb szükséged van rá. Én ebben nem érzek féltékenységet, inkább azt látom, hogy szeretné ha mindig az Ő picikéje maradnál. Az elengedés nem mindenkinek egyszerű.
2013. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jót mondtok, de hogyan győzzem meg, hogy azért a barátaimmal is lehessek? Pont tegnap említette, hogy milyen gyorsan felnőttem. Amúgy rengeteg időt töltök vele, most így nyáron szinte az egész napot, de még ez sem elég???
2013. aug. 15. 10:00
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűen mondd meg neki,hogy te megéted őt,hogy rossz neki,hogy ilyen gyorsan felnőttél de neked szükséged van néha,hogy a barátaiddal is tölts egy kis időt,és ne próbáljon mindig visszatartani,ne keresse állandó jelleggel a kifogásokat,ettől még nem fog megváltozni semmi,ugyanúgy "az ő kicsi lánya" maradsz..
2013. aug. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!