Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzhetem meg anyukámat...

Hogyan győzhetem meg anyukámat h vehessek egy Samsung galaxy s i duost? Semmi képpen nem engedi akkorsem ha én keresek rá pénzt

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy és hogyan keresel rá pénzt?
2013. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással még nem lehetsz olyan idős hogy önállóan keresd meg rá a pénzt. Miért nem engedi?
2013. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megvehesd, vagy megvetesd? mert nagyon nem mindegy...
2013. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most írtam meg egy baromi hosszú és kimerítő választ az új kérdésedre ugyanerről, de mire elküldtem volna, törölve lett. Ó hogy az a... nos igen. Tehát:


Nyilván úgy érted, hogy te keresed rá a pénzt, hogy összegyűjtögeted a zsebpénzt anyutól,aputól,nagyitól,stb... mivel 14 évesen nemigen lehet saját állásod. Tehát ez a pénz még mindig az övék, és eldönthetik, mire költheted, mint ahogy azt is, mit vehetsz magadnak, mivel gyerek vagy. Az új kérdésben írtad, hogy milyen a jelenlegi telefonod. És emellett már lenne is pénzed egy újra. Szóval te már most baromira el vagy kényeztetve. Amíg gyerekhez méltóan hülyeségekre akarod költeni a pénzed, felesleges luxusra, csak hogy menő legyél, és a mobilodon élhesd az életed, addig ne várd el a szüleidtől, hogy felnőttként kezeljenek.

2013. nov. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!