Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá a szüleim,...

Hogy vegyem rá a szüleim, hogy elengedjenek a barátomhoz?

Figyelt kérdés

A párom külföldön van (Németország), egy hétre szeretném meglátogatni a téli szünetben.

Eljönne értem, és haza is vinne, ezzel nem volna gond. Az anyagiakat szintén van miből fedezni.

A szüleim személyesen ismerik.

(Nem lakom otthon, kollégiumban vagyok, nem a szüleim fedezik a kiadásaim)


Bármit mondok, nem tudok hatni rájuk. Fél éve nem láttam a párom, hiányzik, szeretnék vele lenni végre.


én: 20L

barátom: 27F


2013. nov. 4. 18:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, ahogy már többen is javasolták, fogod magad és elmégy, ennyi.
2013. nov. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
El akarok menni otthonról, és levelező szakon folytatni.
2013. nov. 4. 19:14
 13/18 anonim ***** válasza:
57%
Pedig már nem vagy kamasz hogy ne engedhetnék meg a szüleid. Az én lányom is húsz de meg engedem hogy itt aludjon a barátja vagy ő náluk. Tudom hogy vannak szülők akik mást gondolnának de szerintem a mai világban tudod te is hogy megy. Kérdezd meg anyukádat ő ennyi idősen mit csinált?
2013. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Apuval már együtt éltek, azt hiszem.
2013. nov. 4. 19:17
 15/18 anonim ***** válasza:
Mond el szüleidnek hogy te mit tervezel , lehet hogy megenyhülnek de az is lehet hogy nem . Egyedül nem könnyű meg élni mai világba két keresetből sem könnyű lakást fenn tartani rezsi stb.
2013. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
29%

Még egyszer mondom, mert figyelmen kívül hagyod a válaszom.


Miért kell nekik szólni? Ha feléd se néznek egy hónapja fel se tűnne nekik hogy elmentél nem?


Ne szólj nekik!

Annyit mondj esetleg, hogy most sokat kell tanulj, lehetőleg ne zaklassanak a héten és elmész. Nem fognak szerintem hívni.

2013. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egyetemre jársz tudsz dolgozni, ez kifogás. Millió meg egy diákmunka van, akár minden napra vállalhatsz valamit. Ha nem megy, menj át levelezőre, és folytasd úgy. Lesz munkát, elköltözhetsz, mehetsz a pasidhoz. Amúgy félre ne érts, a szüleid nem normálisak szerintem. Egy 20 éves felnőttet nem lehet így korlátozni. 15 évesen több dolgot engedtek meg, mint neked most. Szóval én a helyedben menekülőre fognám, mégpedig a fent leírd módon.
2013. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Frigg ***** válasza:

"Az anyagiakat szintén van miből fedezni.


(Nem lakom otthon, kollégiumban vagyok, nem a szüleim fedezik a kiadásaim)"


Akkor ki? Azt írtad te nem dolgozol.

2013. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!