Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az embert gyűlölheti a saját...

Az embert gyűlölheti a saját anyja?

Figyelt kérdés
Mióta elvesztettem a szüzességemet, hozzám se szól, csak a nővéremen keresztül kommunikál velem. Pedig amikor ő volt párkapcsolatban, akkor nem volt ilyen? Lehet, hogy tényleg utál?

2013. nov. 5. 19:49
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
igen.. tapasztalatból mondom.
2013. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Az köszi!
2013. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
persze, gyűlölheti
2013. nov. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, de ha ez így van, akkor bennem minden borul.
2013. nov. 5. 20:10
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

Általában a nem kívánt gyermekek érzik -sajnos jogosan- ezt. Engem pl. megpróbált megölni. Aztán nem sikerült, kisgyerekként kidobott az utcára. (Mondjuk szocializmus volt, sokkal élhetőbb, biztonságosabb volt, mint ez a libsi szemét) Nem, határozottan nem szeret.


Ne feledd - Mindenkit a szülei tesznek tönkre.

2013. nov. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
azert... mennyi idos vagy?
2013. nov. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ő volt az, aki inkább kivett és más suliba tett, mert cikiztek és ő volt az, aki amikor összejöttem az első párommal, akkor is győzködött, hogy ez neki ugyanolyan természetes, mint amikor nővérem járt az első fiújával. De most mintha nem is léteznék, mintha nem gondolta volna, hogy ez be fog következni, vagy nem tudom :S a nővérem szerint remélte, hogyha támogat, akkor egy idő után elmúlik
2013. nov. 5. 20:12
 8/15 A kérdező kommentje:
most mondjuk azt, hogy nem írtam le, hogy tizenhét, mert akkor nem is írhatnék ide
2013. nov. 5. 20:13
 9/15 anonim ***** válasza:
Volt egy hír valahol olvastam, hogy valakinek a saját anyja leégette a mellbimbóit meg a f@rkát egy öngyujtóval... Én amúgy is bármit ki tudok nézni az emberekből, az, hogy valakit gyűlöl az anyja az nagyon könnyen előfordulhat sajnos...
2013. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem gyűlölheti, viszont sajnos, előfordul néha.
2013. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!